Teknoloji

Steam 77 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirdi!

Son zamanlarda ücretsiz oyunlar denince akla ilk gelen platform Epic Games oluyor. Ancak oyun severleri kendisine çekmek isteyen Steam‘in de boş durmadığını ifade etmekte fayda var. Zaman zaman kullanıcılarına fırsatlar sunan şirket, sonunda suskunluğunu bozdu ve önemli bir oyunu ücretsiz hale getirdi. Ancak bu fırsatı kullanmak için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Zira oyundan ücretsiz yararlanma fırsatı belirli bir süre için geçerli. İşte detaylar!

Steam 77 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirdi!

Son zamanlarda Epic Games’in yapmış olduğu ücretsiz oyunların gölgesinde kalan Steam, gaza bastı. Popüler platform, 77 TL değerinde olan ve indirimsiz satılan ARK: Survival Evolved isimli oyunu ücretsiz hale getirdi. Söz konusu yapım 2015 yılında çıkan bir aksiyon ve macera oyunu. Oyunda ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tabii bunu gerçekleştirmek için avlanmak, barınak yapmak ve daha pek çok şeyi üretmek zorunda kalıyoruz.

Haberimizin girişinde bahsi geçen yapımın belirli bir süreliğine ücretsiz olduğunu ifade etmiştik. Bu süre ise yalnızca üç gün. Yani eğer elinizi çabuk tutup oyunu indirmezseniz, kısa zaman sonra oyun yeniden eski fiyatı üzerinden satışta olacaktır. Yapımın sistem gereksinimlerine ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

ARK: Survival Evolved sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyon)

İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya daha iyi

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyi

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu