Sevcan Yaşar Kimdir Boyu Yaşı Kaç Vikipedi

Sevcan Yaşar, Aramızda Kalsın dizisinde Nehir adlı karaktere hayat veren bayan oyuncudur. Sergilediği performansın beğenilmiş olmasından dolayı Sevcan Yaşar kimdir konusu gündeme geldiğinden sizlere Sevcan Yaşar Vikipedi bilgilerini aktaracağız. Böyle Bitmesin adlı dizisiyle izleyici karşısına çıkmış olan oyuncuyu gelin daha yakından tanıyalım.

Sevcan Yaşar Biyografi

Sevcan Yaşar doğum tarihi 1990’dır. İzmir ilinde dünyaya gelen oyuncu temel eğitimlerini İzmir ilinde aldıktan sonra Ege Üniversitesinde yer alan Biyoloji bölümüne gitti ve burada eğitim almaya devam etmektedir.

23. Miss Model Of Turkey yarışmasında 3. Olduktan sonra herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Sevcan Yaşar 1.78 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Aramızda Kalsın, Kayıp Şehir ve Böyle Bitmesin adlı projelerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Sevcan Yaşar Resimleri

sevcan yaşar kimdir, sevcan yaşar boyu kaç?, sevcan yaşar vikipedi, sevcan yaşar doğum tarihi, sevcan yaşar kilosu, sevcan yaşar biyografi

sevcan yaşar kimdir, sevcan yaşar boyu kaç?, sevcan yaşar vikipedi, sevcan yaşar doğum tarihi, sevcan yaşar kilosu, sevcan yaşar biyografi

Sevcan Yaşar kimdir konusunda edindiğimiz bilgiler bu yönde. Sizlerde ünlü oyuncu hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*