Saatlerin Anlamı Çift Gelen Saat Anlamları Gerçek Mi?

Saat anlamları, 2015 yılında çift saatlerin anlamları diye güncel konuşmaların olmasından dolayı merak edilmektedir. Saatlerin anlamıbüyük bir kesim tarafından kabul gördüğünden sizlere çift gelen saatlerin anlamı hakkında bilgi vermek istiyoruz. 01:01 02:02 03:03 04:04 05:05 06:06 07:07 08:08 – 9:09 – 10:10 – 11:11 – 12:12 – 13:13 – 14:14 – 15:15 – 16:16 – 17:17 – 18:18 – 19:19 – 20:20 – 21:21 – 22:22 – 23:23 – 00:00 gibi saat tanımlamalarına sosyal medyada çift gelen saat denilmektedir.

Zaman içerisinde insanların bu saatlerin bir anlam ifade ettiğini düşünmesinden dolayı çift saat adı altında kavramlar ortaya çıkmıştır. Fal vari bir durum olsa da insanların hayatlarına renk katmak adına çift saat anlamları adı altında söylemlerde bulundukları bilinmektedir. Sizlerde hayatınıza renk katmak istiyorsanız sayfamızdan saat anlamları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saatlerin Anlamları

01.01 Seni Seviyor: Yüreğinde sana karşı çok şey var. Zamanını seni düşünmeden geçiremiyor. Eğer sende ona karşı boş değilsen, sevgini doya doya yaşamak için yüreğinden geçenleri karşındakine anlat. Emin ol bu sayede çok mutlu olacaksın. Sevgi paylaşılmadı sürece yok olmaya mahkumdur. İçinizde sakladığınız yani dışa vurmadığınız sevgiler sizleri mutlu etmek yerine mutsuz edecektir. Bu yüzden sevdiklerinize onları sevdiğinizi elinizden geldiğince söylemeye özen gösterin. Bu sayede kısa süre içerisinde mutluluğu yakalayabilirsiniz.

02.02: Senden Hoşlanıyor: Senden hoşlanmasına rağmen utangaç bir yapıda olmasından dolayı kalbinde olanları aktarmakta zorlanıyor. Sende aşk yaşamak niyetindeysen karşı tarafı cesaretlendirmek adına ona yakın olmaya çalışmalısın. Belkide hayatının aşkı budur. İleride ah vah dememek adına karşına çıkan bu kişiyi cesaretlendir ve doyasıya aşkın tadını çıkar. Bu saati yakaladıysan mutlu olmak seninde hakkın.

03.03: Sana Aşık Olmaya Başlıyor: İlk başlarda sana karşı bir şey hissetmediğini düşünse de bugünlerde sana karşı duyguları yüreğinin yanmasını sağlamış durumda. Çok yakın zaman içerisinde senden hoşlandığını dile getirecek gibi görünüyor. Eğer sende ona karşı kalbinde bir şeyler besliyorsan sana aşık olmasına izin ver. Yaşadığın aşkın bir ömür sürmesini dileriz. Aşık olmaya başlamış olman seni savunmaz hale getirecektir bu yüzden dikkatli olmada fayda var.

04.04 Seni Çok Seviyor: Sana karşı bitmek bilmeyen bir sevgisi var. Sen biraz tipsiz olmasından dolayı ondan uzak dursan da emin ol o kişiyle mutlu olabilirsin. Bu yüzden karşındaki kişiye daha fazla acı çektirmemek adına saat anlamları konusuna itimat et ve küçükte olsa bazı adımları at. Emin ol bir süre sonra sende onu çok sevmeye başlayacaksın. Sadece sabırlı olmasını ve mutlu olmak adına elinden gelen çabayı göstermelisin.

05.05 Senden Nefret Ediyor: Uğraşların boşa emek harcamaktan başka bir şey değil. Çünkü kendisi hayatta en çok senden nefret etmektedir. Kendini daha fazla yıpratmak istemiyorsanız bu aşktan, bu sevdadan vazgeçmede fayda var. Ne olursa olsun ben kendimi sevdiririm diyorsanız aşkınıza devam edebilirsiniz ancak mutluluğa kavuşmak için büyük uğraş göstermeniz gerektiğini bilmenizi isteriz.

06.06 Kötü Bir Gün: Kötü bir gün geçirmeye hazır ol çünkü yakalayabileceğin en kötü çift saatlerden birisini yakaladın. Sana zarar verme ihtimali olan bazı durumlarla karşılaşabilirsin. Bu yüzden temkinli olmada fayda var.

07.07 Seni Sevmeye Çalışıyor: Senin onu sevdiğini anladı ancak kendisi sana karşı bir şey hissetmediğinden dolayı seni sevmeye çalışmaktadır. Bu uğraşları boş çıkarmamak adına karşındaki kişiye daha dikkatli davranmanda fayda var.

08.08 Güzel Bir Gün: Aşk, sevgi, para ve mutluluk açısından güzel bir gün geçireceksin. Yakalaması zor olan bu saati şans eseri yakaladıysan kesinlikle çok mutlu olacağına emin olabilirsin. Bu günün değerini bilmeni tavsiye ederiz.

09.09 Seni Üzecek: Birlikte olduğun kişinin bazı yaptığı şeyleri duyacaksın ve çok üzüleceksin. Duyduklarının seni yıpratmaması adına dirayetli olmaya çalış ve hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme. Emin ol mutluluk seni er ya da geç bulacaktır.

10.10 Senden Ayrılmayı Düşünüyor: İlişkinizde düzgün gitmeyen bir şeyler var ve bu yüzden sevgilin senden ayrılmayı düşünüyor. Eğer ileride her şeyin daha güzel olacağına inanıyorsan sevgilini daha fazla mutlu etmek için çaba harcamanda fayda var. Uğraşların sonucunda bu buhranlı dönemi kısa süre içerisinde atlatacağına eminiz.

11.11 Sana Sürpriz Yapacak: Seni o kadar çok seviyor ki mutlu olman adına sana bir sürpriz yapmayı düşünüyor. Mutlu olman onu çok mutlu edeceğinden dolayı yapılan sürprizlere olumsuz tepki vermemeni tavsiye ederiz. Çünkü olumsuz tepki karşındaki kişinin aşırı derecede üzülmesine neden olabilir.

12.12 Seni Kalpten Seviyor: Yakalayabileceğin en güzel çift saatlerden birisini yakaladığına emin olabilirsin. Dünyada eşi benzeri olmayan bir şekilde seviliyorsun. Bu sevginin değerini bil ve tüm hayatın boyunca doyasıya sevilmenin tadını çıkar.

13.13 Seni Kıskanıyor: Seni aşırı derecede kıskanıyor olması ilişkinizin zarar görmesine neden olabilir. Bu durum seninde canını sıkmaya başladıysa en kısa zaman içerisinde kendisiyle konuşup durumu anlatmanda fayda var. Aksi takdirde kısa zaman içerisinde kavgalar başlayacak ve birlikteliğiniz bitme noktasına gelecek.

14.14 Sana Çıkma Teklif Edecek: Seninde ona karşı boş olmadığını anladı ve çıkma teklifi etmeye karar verdi. Bu çift saati yakaladıysan çok kısa zaman içerisinde çıkma teklifi alacaksın. Fazla naz aşık usandırdığından dolayı aşırı derecede naz yapıp karşındakini soğutmamanı tavsiye ederiz.

15.15 Eski Sevgilini Göreceksin: Bugün eski sevgilinle karşılaşabilirsin. Kafanın karışmaması adına temkinli olmada fayda var. Eski sevgilini görmen biraz kafanı karıştırabilir ancak seni daha güzel şeylerin beklediğini unutma ve geçmişi bir kenara bırak.

16.16 Seni Aldatıyor: İlişkinizde olumsuz giden bir şeyler var. Senin gönül vermiş olduğun kişi artık başkalarının gönül vermeye başlamış durumda. Bu saati yakaladıysan ve şu anda saat anlamı hakkında bilgi alıyorsan sevgilini takip etmeni tavsiye ederiz.

17.17 Onunla İlgili Düşündüklerin Gerçekleşecek: Bazı kurduğun hayallerin gerçek olma vakti geldi de geçiyor. Mutlu olmak adına sevgilin üzerinde kurduğun hayaller gerçekleşecek ve bir ömür boyu mutlu olmaya devam edeceksiniz. Elinde olan sevginin değerini bilmelisin.

18.18 Seni % 100 Seviyor: İlk başlarda kararsızdı ancak zaman geçtikçe sensiz yapamayacağını anladı ve seni yüzde yüz sevdiğine karar verdi. Yakın zamanda seni yüzde yüz sevdiğini dile getirmeye hazırlandığından emin olabilirsin ancak bu durumun seni şımartmasına izin verme.

19.19 Seni Öpmek İstiyor: Birlikteliğinizin uzun zamandan beri devam ediyor olmasından dolayı seni öpmek istiyor. Eğer öpüşmek için erken olmadığını düşünüyorsan kendisine biraz yaklaş ve seni öpmesine izin ver. Seni öpmesi sevginizi daha da körükleyecektir.

20.20 Seninle Evlenmeyi Düşünüyor: İlişkinizin üzerinden bir hayli zaman geçmiş olmasından dolayı evlenme vakti gelmiş durumda. Seninde evlenmeyi istediğin gibi kendisi de evlenmeyi istemektedir. Yakın zamanda büyük bir sürpriz ile evlenme teklifi alacaksın. Şimdiden sizlere bir ömür mutluluk dileriz.

21.21 Seni Düşünüyor: Zamanı seni düşmeden geçmiyor. Kendisine sensizlik sorulduğu zaman sensiz bir ömrün anlamsız olduğunu dile getirmektedir. Ruh eşini bulduğuna ve ömür boyu sevileceğine emin olabilirsin.

22.22 Sana Kahve Ismarlayacak: Sıkıcı bir gün geçirdiğini anlayacak ve seni rahatlatmak adına bir kahve ısmarlamak istediğini dile getirecek. Keyifli bir gün geçirmek adına kahve içme teklifini kabul etmeni tavsiye ederiz.

23.23 Sana Deli Gibi Aşık: Hani atalarımız dermiş ya seni deli gibi seviyorum diye. İşte tam bu cümlede anlatıldığı gibi seni deli gibi seviyor. İmrenilecek kadar çok sevildiğini bilmeni isteriz. Seni deli gibi seven birisini bulmuşken bunu doya doya yaşamanda fayda var.

00.00 Şuanda Seni Rüyasında Görüyor: Saatin geç olmasından dolayı uyudu ve rüya görmeye başladı. Tüm gününü seni düşünerek geçiren bu kişinin benliğine o kadar işlemişsin ki rüyasında da seni görmeye devam ediyor. Sabah uyandığınızda seni rüyasında gördüğünü dile getirecektir.

Çift Saatlerin Resimlerle Anlamı

Saatlerin anlamları hakkında sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Saatlerin anlamı konusunda deyim yerindeyse her kafadan ses çıkmaya devam ediyor. Kimisi çift saatlerin anlamları gerçek kimisi ise çift gelen saatlerin anlamı yalan diyor. Halk arasında bir inanışın oluşmasına neden olan çift saatlerin gerçek olup olmadığı hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çift saatleri yakalamak için saati beklemek kendinize kandırmanızdan ibaret olacaktır. Saate ansızın baktığınızda çift gelen bir saati gözlemlediyseniz bu durum sizlere bir şeyin habercisi olabilir. İlgili saatin ne anlama geldiğini makalemizden öğrendikten sonra kötü bir durum söz konusu ise önlem alamaya, iyi bir durum gerçekleşecek ise mutlu olmaya hazır olun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*