Kız Tavlama Sözleri Konuşmaları

Dünya genelinde erkeklerle kızlar nüfus sayısı bakımından birbirine yakın olsa da birçok erkek kız arkadaşının olmamasından yakınır. Hal böyle olunca işin sırrını öğrenmek isteyen erkekler kız tavlama sözleri ve kız tavlama konuşmaları üzerine derinlemesine bir araştırma içerisine girmektedir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Yapmacık olmanız kısa süreliğine de olsa ilgi odağı haline gelmezi sağlayacaktır ancak gerçek kişiliğinizi ortaya koyduğunuzda sizi yapmacık halinizle sevenler yanınızdan uzaklaşacaktır. Bu yüzden her ne olursa olsun kendiniz olmaya özen gösterin. Buna dikkat ederseniz sahip olduğunuz mutluluklar daha uzun soluklu olur.

kız tavlama sözleri, kız tavlama konuşmaları, kız tavlama sanatı, kız tavlama taktikleri, kız tavlama teknikleri, kız tavlama yolları, kız tavlama yöntemleri

Kız tavlama sözleri ve kız tavlama konuşmaları zaman içerisinde kültürümüzden ortaya çıkmıştır ve bu sözlerle konuşmalar büyük oranda günümüzde de geçerliliğini devam ettirmektedir. Çok iyi bir insanım ama ağzım laf yapmadığından dolayı hayatımda kimse yok diyorsanız sayfamızda yer alan sözler duygularınızı dışa vurup kızların ilgisini çekmeniz konusunda sizlere kılavuzluk yapacaktır. Tabi bir nevi teknik, taktik olarak da görülebilen şeyleri şimdi verdik.

Kısa ve Öz Kız Tavlama Sözleri

  • Bu şehirde yabancıyım. Bana evinin yolunu tarif edebilir misin?
  • Affedersiniz! Biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık?
  • Siz bir manken misiniz? Değilseniz, kesinlikle olmalısınız.
  • Annen ya da baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü.
  • Merhaba! Dizinin son bölümünde harika oynadın, bir imzanı alabilir miyim.
  • Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri, ben bunları bir çift kanat sanmıştım.
  • Bana kalbine giden yolu tarif eder misin?
  • Çikolatadan bebeklerimiz, bir düğün pastasının üzerinde sence de güzel durmaz mı?
  • Eğer alfabeyi baştan sıralayabilseydim senin isminin başharfiyle benimkinin başharfini yan yana getirirdim.
  • Seni görünce nefesim kesildi. Umarım suni solunum yapabiliyorsundur.

 

Bu sözler kesinlikle bizlerin hazırlamış olduğu sözler değildir. Şahsım adına konuşmam gerekirse bu sözlerin büyük bölümünün ergen sözleri olduğunu düşünüyorum. Bu sözleri kullanmak yerine karşınızdaki kişiye içinizden geçenleri söylemeniz bence daha başarılı olacaktır. Tabi ki yine de tercih sizlerin. Kalbiniz sizi nereye götürüyorsa o doğrultuda hareket etmeye devam edin. Bu sayede mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*