Sponsorlu Bağlantılar

Zeynep Dörtkardeşler kimdir, nereli, kaç yaşında ve Zeynep Dörtkardeşler biyografisi hakkında bilgi.

Zeynep Dörtkardeşler bir süredir ekranlarda görülmediğinden dolayı merak edilen ünlülerden birisi haline geldi. Oyunculuk dünyasının en başarılı isimlerinden birisi olan Zeynep Dörtkardeşler Hanımefendinin vikipedi bilgileri tüm ayrıntıları ile sayfamızın devamında bulunmaktadır. Sizlerde ünlü oyuncu hakkında bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Zeynep Dörtkardeşler Kimdir

Zeynep Dörtkardeşler 26.08.1989 tarihinde İzmir ilinin Karsıyaka ilçesinde dünyaya geldi. Karsıyaka Kız Meslek Lisesi Grafik tasarım mezunu. Sinemaya gitmekten, Müzik dinlemekten, Elime sans gectikce voleybol oynamaktan, alısveriş yapmaktan ama genel olarak evimde oturmaktan hoslanıyor. 7 sene İzmir Karsıyaka spor klubunde voleybol oynamış. Lise ikinci sınıftayken İzmirde mankenliğe basladı. 2 sene izmirde hobi olarak yaptıktan sonra 2005 best model of the turkey yarısmasına katıldı ve en iyi fizik secildi. Bunun ardından liseyi bitirdikten sonra İstanbula tasındı. 2,5 senedir Ugurkan Erez ajansa baglı olarak modellik yapıyor. Kendisi 1.70 boyundadır.

Zeynep Dörtkardeşler Hanımı çok seven ve yakından takip eden kişiler olduğunu bildiğimizden kendisinin resimlerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Zeynep Dörtkardeşler Resimleri

Zeynep Dörtkardeşler

Zeynep Dörtkardeşler

Zeynep Dörtkardeşler Kimdir

Zeynep Dörtkardeşler Kimdir

Zeynep Dörtkardeşler Resimleri

Zeynep Dörtkardeşler Resimleri

sponsorlu bağlantılar

14 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler