Sponsorlu Bağlantılar

Zeki Kayahan Coşkun, radyoculuk alanında yaptığı çalışmalar ile radyoculuk dünyasına çok sayıda şey kazandırmış olan bir kişidir. Bir ara radyo dinleme furyasının son bulmasının ayak sesleri duyulmaya başladığı zaman birden Zeki Kayahan Coşkun ortaya çıktı ve radyoculuk dünyasına yeni bir boyut kazandırdı. Bu nedenden dolayı Zeki Kayahan Coşkun denildiği zaman herkesin kalbinde ayrı bir yer bulunmaktadır.

Zeki Kayahan Coşkun 9 Haziran 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Halen İstanbul ilinde yaşayan radyo programcısı Alem FM radyosunda uzun zamandan beri Matrax isimli programı sunmaktadır. Radyo programcılığı dışında kitap yazarı olarak da tanınan Zeki Kayahan Coşkun beyin tüm eserleri liste halinde makalemizin devamında bulunmaktadır.

Zeki Kayhan Coşkun kalemi kuvvetli olan kişilerden birisidir. Makalemizin devamından kendisinin kaleme almış olduğu kitapların isimlerine ulaşabilirsiniz.

Fareli Köyün Kavalcısı ve Saz Arkadaşları
Yiyemeyeceğin Muzu Soyma
Meğer Annem Haklıymış
Bu Çocuk Kimin?
Meğer Annem Haklıymış / Anneleri Anlama Kılavuzu
Fareli Köyün Kavalcısı ve Saz Arkadaşları / Uyku Kaçıran Masallar 1
Ceset Kokan Kadınlar
Türkleri Anlama Kılavuzu
Türkleri Anlama Kılavuzu 2
Durun! Siz Evlenemezsiniz
En Son Ne Zaman Şey Ettiniz?

Zeki Kayahan Coşkun Resimleri

Zeki Kayahan Coşkun çok yönlü bir kişiliktir ve kendisi hakkında emin olun söylenecek daha çok zör bulunmaktadır. Sizlerde Zeki Kayahan Coşkun hayranıysanız twitter.com/zekikayahan bağlantısı üzerinden kendisini takip edebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler