Sponsorlu Bağlantılar

Zahide Yetiş, yaptğı program içerisinde sosyal sorunları dile getirmesi ile tanınan başarılı program sunucusudur. Zahide Yetiş özellikle sağlık konularında insanları bilgilendirici yönde içerikli televizyon yayını yapmaya önem verdiğinden dolayı hem erkeklerin hem de bayanların severek takip ettiği bir isimdir.

Zahide Yetiş, program sunuculuğu yapan bayan spikerdir. Zahide Yetiş aslında çok yönlü bir spikerdir. Spikerlik dışında birçok şeylerde uğraşmış ve bu alanlarda da başarıyı yakalamış olan bir isimdir. Zahide Yetiş güzelliğiyle herkesi büyülediği gibi spikerlik yaşamında da göstermiş olduğu performansla göz doldurmaktadır. Zahide Yetiş hayranları tarafından Zahide Yetiş nereli ve Zahide Yetiş kaç yaşında gibi sorular sorulduğu için sizlere Zahide Yetiş biyografi bilgilerini sunmak istedik. Zahide Yetiş kimdir diye merak ediyorsanız ilgili bayan spiker hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Zahide Yetiş doğum tarihi 1979’dur. Avusturya ülkesinin Viyana kentinde doğmuş Zahide Hanım uzun zamandan buyana İstanbul ilinde hayatını sürüyor. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Kolejinde tamamladıktan sonrasında 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun oldu. Küçük yaşlarda TRT bünyesinde belgesel seslendirmeye başlayarak televizyonculuk hayatına giriş yapmıştır. Radyo haber spikerliği ve metin yazarlığı yapmış oldu.Popüler hayata belgesel seslendirerek başlamış olmasından ötürü fazlaca sayıda kent tanıtım programı yapmış oldu. Uzun zaman doktorum programında da sunuculuk yaptıktan sonrasında çağımızda Zahideyle yetiş hayata isimli proramda sunuculuk yapmaktadır. Ünlü sunucuya meslek yaşamında başarılar diliyoruz. Ünlü sunucu 1.70 boylarında ve 58 kilo ağırlığındadır.

Zahide Yetiş Resimleri

Zahide Yetiş Fotoğraf Galerisi

Zahide Yetiş Fotoğraf Galerisi

Zahide Yetiş yakın zaman içerisinde Cem Arısoy ile evlendiğinden birçok kişi Cem Arısoy kimdir ve Cem Arısoy ne iş yapar gibi soruları da sormaktadır. Cem Arısoy Beyin ticaret ile ilgilendiği ve işadamı olduğu bilinmektedir. Yeni dünya evine giren çifte bir ömür mutluluklar dileriz. Makalemizin devamından ünlü çiftin düğün resimlerine de ulaşabilirsiniz.

zahide yetiş düğün resimleri

zahide yetiş düğün resimleriZahide Yetiş kimdir konusunda elimizde olan bilgiler bu şekildedir. Sizlerde Zahide Yetiş hakkında bildiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Zahide Yetiş Hanımefendinin kiminle evleneceğine dair çeşitli söylentiler bulunmaktadır. Bu konuda sizlerin ekstra bildikleriniz varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler