Sponsorlu Bağlantılar

Yüzdeki Kist Neden Oluşur, Yüzdeki Kist Nasıl Alınır Tedavisi

Günlük yaşam içerisinde yaşanılan aşırı yorgunluk ve stres genel olarak kistlerin oluşmasına en büyük etmenlerden birisidir. Strese dayalı oluşan kistlerin büyük bölümü yüz bölgesinde meydana gelmektedir. Kistler kendi içerisinde 3 gruba ayrılmaktadır. Bu gruplar üst deri kisti, alt deri kisti ve yağ dokusu kistidir. Oluşan bu kistlerin her birinin tedavi yöntemi farklıdır. Genel olarak ilaç tedavisine başvurulur ancak çoğu vakada ilaç tedavisi olumlu cevap vermediğinden ötürü yüzde bulunan kist ameliyat ile alınmaktadır.

sponsorlu bağlantılar

Yüzdeki Kist Neden Oluşur, Yüzdeki Kist Nasıl Alınır Tedavisi

Yüzdeki kistin alınması sonucunda uzman doktorun yeteneğine göre yüz bölgesinde iz kalmakta ya da kalmamaktadır. Eğer yüz bölgenizde kist oluştuysa bu kisti aldırmak için uzun zamandan beri kist konusunda pratik yapmış olan hekimleri seçmenizi tavsiye ederiz. Eğer uzman bir kişi tarafından kistiniz alınırsa yüzünüzde iz kalmayacak ve normal yaşantınıza devam edeceksiniz.

Oluşan kistler kendisini tekrarlama özelliği olan bir hastalık türüdür. Tekrardan yüzünüzde kist oluşmasını istemiyorsanız uykunuzu iyi almaya ve stresten uzak durmaya özen göstermelisiniz. Hepinize sağlık dolu uzun bir yaşam dileriz. Yüzdeki kistler konusunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

4 Yorum Yapılmış.

 1. Murat diyor ki:

  Merhaba, benim sorum 1 yıl önce yüzümde çok büyük bir sivilce çıktı ve patladığında intihap çıktı ve o bölgeyi sıkarak intihapları temizledim, ama şuanda orada kist oluştu dikkatli bakınca gözle görülebiliyor, sayfanızda bulunan kist resmi kadar boyutu var bnmki biraz daha üst tarafata. ilaçla giderilebilirmi acaba ?

  • admin diyor ki:

   Yüzde oluşan kistler eğer ufaksa ilaçla ortadan kalkabiliyor ancak büyümüşse ameliyat olmanız şart.

 2. zeynep diyor ki:

  Merhabalar, yaklaşık bir yıldan beri yüzümde kist bulunmaktadır. 5 uzmana gorundum lakin sonuc alamadim. Sağlıkli bilgide alamamaktayim. Lütfen yardımlarinizi bekliyorum teşekkürler

15 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc