Sponsorlu Bağlantılar

Yurtiçi Kargo kargom nerede sorgulama, Yurtiçi Kargo kargom nerede öğrenme ve Yurtiçi Kargo gönderi takibi yapma işlemleri en çok yapılan sorgulamalar içerisinde yer alıyor. Yurtiçi Kargo ülkemizin en güvenilir kargo şirketlerinden birisi olduğundan dolayı birçok kişi postalarını ilgili kuruluş aracılığıyla göndermektedir. Kargonuzun gecikmiş olması durumunda şu an itibariyle kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız verdiğimiz bağlantıları kullanarak sorgulama yapabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Vereceğimiz bağlantılar vasıtası ile yurtiçi kargo aracılığı ile gönderdiğiniz yada size gönderilen kargoların size ne zaman ulaşacağına bakıp kargonuzun şuan itibari ile nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kargonuzun şuan nerede olduğunu sorgulayabilmek için kargonuza ait 12 haneli gönderi kodunu bilmeniz gerekmektedir.

Vereceğimiz bağlantıya giriş yaparak yurt içi kargo sorgulama sayfasına ulaşıp 12 haneli gönderi kodunuzu girip kargonuzun yerini sorgulayabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo SorgulamaYurtiçi Kargo Sorgulama işlemi için GİRİŞ YAPINIZ

Yurtiçi Kargo ile alakalı ekstra olarak öğrenmek istedikleriniz varsa bu öğrenmek istediklerinizi yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

6 Yorum Yapılmış.

 1. Hikmet Tuncer diyor ki:

  İstanbul Bilişim den Klima aldım 15 gün önce. 3 gün içerisinde kargo geldi lakin Ambalajı yırtık geldi. Garanti kapsama dışında olduğundan almadım iade gitti. Bir hafta sonra yenisi geldi ama Dış Ünite geldi. İç ünitesi gelmedi. Hala kılimayı kuramadım. İç ünitem nerede. İllallah ettim lütfen cevap verin. Oysa iki parça olarak kargoya verilmiş.

 2. emel uyanık diyor ki:

  Merhaba,

  dün gönderdiğim bir kargo şu anda nerde olduğunu öğrenmek istiyorum, fakat elimde gönderi no su yok. İsim ile öğrenebilirmiyim.

 3. Mustafa AdnanHakgör diyor ki:

  kuzey Kıbrıstan bir kargo bekliyorum akibeti nedir

 4. BARIŞ AKBAY diyor ki:

  kargo numarasını bilmiyorum isimle kargomun yola çıkıp çıkmadığını öğrenemezmiyim?

 5. halil ibrahim bitirim diyor ki:

  bana bir kargo gelecekti barkon numaralarınıda bilmiyorum kargoya verilip verilmedigini ögrenecektım

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc