Sponsorlu Bağlantılar

Yozgat Bozok Devlet Hastanesi, gelişime açık yapısı ve insanlara güler yüzle davranın personeli ile Yozgat halkının en çok ilgi gösterdiği devlet hastanelerinden birisidir. Sağlık Bakanlığı tarafından randevu alma sisteminde köklü değişiklikler yağıldığından dolayı Yozgat Bozok Devlet Hastanesi randevu alma konusunda bilgi vermemiz istenmektedir. Bu yüzden sizlere internetten nasıl randevu alabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Yozgat Bozok devlet hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren Yozgat Bozok devlet hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Yozgat Bozok devlet hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

Yozgat bozok devlet hastanesi uzun yıllardan beri bölge halkına sağlık hizmeti veren devlet hastanelerimizden birisidir. Yazımızın devamından bozok devlet hastanesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Randevularınızı internet üzerinden almak için mhrs.gov.tr/Vatandas/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Hastane Adı: Yozgat Bozok Devlet Hastanesi

Telefon: (0354) 212 27 42

Faks: (0354) 217 76 60

Adres: Yozgat Merkez-Zonguldak

İl: Yozgat

İlçe: Yozgat Merkez

Laboratuvar Sonuçları

Yozgat Bozok Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

sponsorlu bağlantılar

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler