Sponsorlu Bağlantılar

Yolanthe Cabau vikipedi, boyu, kilosu, Yolanthe Cabau kaç yaşında ve biyografi bilgileri güzelliği dillere destan olan ilgili kişinin, Galatasaray takımında forma giyen Sneijder beyin karısı olmasından dolayı bir araya getirilmiştir.

Yolanthe Cabau doğum tarihi 19 Mart 1985’dir. İspanya’da dünyaya gelen Cabau eşinin Galatasaray takımında forma giyiyor olmasından dolayı uzun zamandan beri İstanbul ilinde yaşamaktadır. İspanyalı olan Cabau spikerlik ve oyunculuk yapmaktadır. Eski yıllara oynadığı bir sinema filminde Müslümanları kötü göstermesi özellikle Türk halkı tarafından büyük tepkiyle karşılanınca ülkemizi gelmekte tereddüt yaşamıştır.

Ülkemize yerleştikten sonra Türkiye’yi çok beğenen Yolanthe Cabau, eşi Galatasaray’dan gitse bile burada yaşamayı arzuladığını yakın çevresinde dile getirmektedir.

2007 yılında Jan Smit ile bir birlikteliği oldu ve yaklaşık olarak 2 yıl sürdü. İlişkisini noktalandırdıktan sonra v ile tanıştı ve 2010 yılına gelindiğinde Wesley Sneijder ile olan aşkını ölümsüzleştirmek adına evlendiler. İnsana değer veren bir karakteri olan Yolanthe Cabau çok sayıda sosyal proje içerisinde yer almaktadır. Kendisi 1.70 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır.

sponsorlu bağlantılar

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler