Sponsorlu Bağlantılar

Yıldırım Memişoğlu hayatı, kimdir, kaç yaşında, nereli ve Yıldırım Memişoğlu biyografisi hakkında bilgi.

sponsorlu bağlantılar

Yıldırım Memişoğlu, ülkemizde yayınlanan birçok sinema filmi ve dizide rol olan yetenekli erkek oyunculardan birisidir. Yıldırım Memişoğlu çok yakında yaklaşık 10 yıldan beri yayın hayatına devam Kurtlar Vadisi dizisinde yer alacak. Sizlere ilgili oyuncu hakkında detaylı bilgi verebilmek adına yazımızın devamında “Yıldırım Memişoğlu vikipedi” bilgilerine yer vermek istiyoruz. İlgili oyuncu hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yıldırım Memişoğlu Kimdir?

Yıldırım Memişoğlu, bir zamanların Ali Desidero karakteri olarak bilinmektedir. Haydi hayırlı tıraşlar sloganıyla gönüllere taht kuran Ali Desidero çok yakında Kurt Vadisi Pusu dizisinde kötü bir adamı canlandıracak. Yıldırım Memişoğlu 40 yaşında olup İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Yazımızın devamından Yıldırım Memişoğlu çalışmaları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yıldırım Memişoğlu Resimleri

Yıldırım Memişoğlu

Yıldırım Memişoğlu Rol Aldığı Projeler

Hayatımın Kadınısın
Kutsal Damacana
Ateş ve Barut
No Ofsayt
Kirli Beyaz

Yıldırım Memişoğlu kimdir konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi, Yazılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. Temizer diyor ki:

    Yıldırım Memişoğlu biyografi bilgilerini bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz. Yıldırım Memişoğlu kaç yaşında diye merak ediyordum gerçekten yaşını öğrendiğim zaman çok şaşırdım ben kendisini daha genç zannediyordum. Yıldırım Memişoğlu Kurtlar vadisi pusu dizisindeki kör adam rolüyle beni çok etkiledi. Reklam filmlerinden beri kendisini çok beğeniyordum. Ekranlarda daha çok görünmesini istemekteyim.

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc