Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yıl bizlere kutlu olsun şarkısı ülkemiz insanları tarafından bilinen en eski yeni yıl şarkılardan birisidir. Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri özellikle bu yılbaşı şarkısı ile yeni tanışan kişilere bilgi vermek adına web sitemize eklenmiştir.

Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun en çok küçük çocukları ağzına yakıştığından dolayı web sitemizde bu güzel yılbaşı şarkısına yer vermek istiyoruz. Yeni yılın aynı şarkılardaki gibi sizlere tüm güzellikleri getirmesini temenni ederiz.

Geçmişten bu güne en çok dinlenen ve neredeyseni bir marka haline gelmiş olan yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun şarkısını yılbaşının yaklaşması dolayısıyla sizlerle paylaşmaya karar verdik. İlgili şarkının sözlerine yazımızın devamından ulaşabileceğiniz gibi yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun şarkısını yazımızın devamında bulunan media playeri kullanarak da dinleyebilirsiniz.

Yeni Yıl Yeni Yıl Bizlere Kutlu Olsun Sözleri Dinle

Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl
Bizlere kutlu olsun
Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl
Sizlere mutlu olsun

Eski yıl sona erdi
Yepyeni bir yıl geldi
Bu yıl olsun mutlu bir yıl
Bu yıl olsun hey hey

Kardeşiz biz hepimiz
Bitmesin hiç sevgimiz
Aramızda dargınlık yok
Aramızda hey hey

Mutlu olsun insanlar
Mutlu olsun tüm evren
Yeni yılda hep birlikte
Yeni yılda hey hey

yeni yıl şarkısı

İngilizce yeni yıl mesajları bağlantımızdan Türkçe bilmeyen kişilerin yeni yılını kutlamak için güzel mesajlara ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler