Sponsorlu Bağlantılar

Resimli yılbaşı mesajları, facebook yeni yıl resimleri ve yılbaşı kutlama tebrik kartları 2015 yılbaşı kutlamalarına çok az bir zaman kalmış olmasından dolayı sizlere yardımcı olmak adına hazırlanmıştır. Koskoca bir yılı geride bırakırken yeni yıl büyük umutların elçisi olacağı aşikardır. Bazen insan bir tutam hatırlanmaya ihtiyaç duyar. Bu yüreği özlem kokan bedenleri sevindirmeyi düşünen sizlere yardımcı olmak adına web sayfamızdan 2015 resimli yeni yıl mesajlarını paylaşmak istedik. Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında kullanabileceğiniz bu kutlama kartlarını hepinizin beğeneceği inancındayız.

Noel bayramını kutlamak dini açıdan bizlere uzak olsa bile sevdiklerimizi hatırlamak ve kendimizi hatırlatmak adına bu güzel günü bir fırsat olarak görmekteyiz. Sizlerinde yeni yıl için amatör resimli mesajlarınız varsa ve bu kutlama kartlarını herkesle paylaşmak isterseniz çalışmalarınızı bizlere gönderin. Elimize ulaşan çalışmaları sizlerle paylaşabiliriz. Gelin bu yılın en çok rağbet görecek olan resimli yılbaşı mesajları nelermiş birlikte göz atalım.

2015 Resimli Yeni Yıl Mesajları Facebook Yılbaşı Kutlama Kartları

2015 Resimli Yeni Yıl Kutlamaları
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

2015 Resimli Yeni Yıl Mesajları

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar!

Resimli Yeni Yıl KutlamalarıYeni yılın tüm güzellikleri sizinle olsun. Bu günde sevdiklerinizi hatırlayarak çevrenizdeki kişilerin mutlu olmasına vesile olun.

Resimli Yeni Yıl Kutlamaları
Her yeniyıl bir başka güzel.. 2011 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.
Resimli Yeni Yıl Kutlamaları
Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.
Resimli Yeni Yıl Kutlamaları
Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!
Resimli Yeni Yıl Kutlamaları
En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.
Resimli Yeni Yıl Kutlamaları
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
Resimli Yeni Yıl Mesajları
İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..
Resimli Yeni Yıl Mesajları
Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.
Resimli Yeni Yıl Mesajları
Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.
Resimli Yeni Yıl Mesajları
Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
Resimli Yeni Yıl Mesajları
Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…
Resimli Yeni Yıl Mesajları

Resimli Yeni Yıl Mesajları
Hepinizin yeni yılını kutlar, bu yılın sizlere huzur sağlık mutluluk getirmesini dileriz.
Resimli Yeni Yıl Mesajları

Resimli yeni yıl mesajları facebook ve twitter gibi ortamlarda paylaşılması adına hazırlanmıştır. Sevdiklerinizin yeni yılını kutlamak adına web sitemizde yer alan materyalleri kullanabilirsiniz

sponsorlu bağlantılar

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler