Sponsorlu Bağlantılar

Burçlar aşk uyumu konusunda bizlere etkin sonuçlar verdiğinden dolayı yengeç erkeği ve kova kadını arasında aşk uyumu ele almak istedik. Yengeç erkeği olan birisiyseniz ve hayatınıza kova burcu olan bir bayanı sokmak istiyorsanız kesinlikle söyleyeceklerimize kulak vermelisiniz. Ayrıca kova kadını olup yengeç erkeğini hayatına sokacak olan kişilerin de ilgili burçların aşk uyumları hakkında bilgi sahibi olmasında fayda var.

Kova kadınlarının sürekli yenilik peşinde oldukları çoğu kesim kişi tarafından bilinmektedir. Kova kadınlarının sürekli kararlarını değiştiriyor olması yengeç erkeğini çileden çıkartıp ruh hallerinin darmadağın olmasına sebep olabilmektedir. Kova kadınların her konuda kendilerini en üstün kişi sanırlar ve bu durum erkeğin kova kadınının görüşleri altında ezilmesine neden olur. Kova kadınları sürekli karar değiştirdiklerinden küçük yaşta yengeç erkekleriyle yapacakları birliktelikler çok kısa süreli olacaktır. Kova kadınları en genç olgunlaşan burçtur. Hayatında birisi olsa da olur olmasa da olur. Aşksızlık kova kadınlarını çileden çıkartmaz. Aksine hayata bağlanırlar ve sağlam dostluklar edinebilirler.

Bir yengeç erkeğiyseniz ve kova kadını ile birlikteyseniz kova kadınını artık tanıdığınızı düşündüğünüz her vakitte kova kadını sizi yeni şeylerle şaşırtmaya devam edecektir. Kova kadınlarının büyük bir bölümü ömürleri boyunca sadece bir erkeği sever. Bundan ötürü şanslı konumdasınız. Kova kadınıyla yengeç erkeğinin yaşayacakları aşk her iki tarafında sabırlı olması durumunda ölümsüzleşebilir.

Yengeç erkeği kova kadını aşk uyumu hakkında sizlere aktaracaklarımız bu şekilde. Tabi ki burçların da zaman zaman yanıldıkları şeyler olabilmektedir. Bu nedenden dolayı hayatınızı şekillendirirken bu tarz şeyleri baz almaya da bilirsiniz. Ömrünüz aşk kokan bir ömür olmasını dileriz.

sponsorlu bağlantılar

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler