Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Burçlar dünyasının en kırılgan yapıya sahip kişileri şüphesiz yengeç burçlarıdır. Bu durum da yengeç burcunda olan kişilerin herkesle anlaşamamasına neden olmaktadır. Birçok yengeç burcu yakın çevresinde çok az sayıda arkadaşı olduğundan yakındığı için sizlere yengeç burcu hangi burçlarla anlaşır konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Sizlerinde bilgi üzere yengeç burçlarının kendisine haz bir karakteri bulunmaktadır. Bu yazı dizimizde sizlere yengeç burçlarının anlaşabileceği burçlardan ve yengeç burcunun evlenmesi gereken yani hangi burçlar evlenirse mutlu olabileceğinden bahsetmek istiyoruz.

Yengeç burcunun arasının çok iyi olduğu burçlar: akrep, balık
Yengeç burcunun arasının iyi olduğu burçlar: aslan, başak, boğa, ikizler
Yengeç burcunun arasının kötü olduğu burçlar: koç, terazi, oğlak
Yengeç burcunun arasının ne iyi ne kötü olduğu burçlar: yay, kova

Uyarılarımızı dikkate almanız durumunda mutluluğu yakalayacağınızı düşünmekteyiz. Yengeç burcu kişileri pozitif yahut olumuz vaziyetlere ani reaksiyonlar verirler. Bilhassa bu tarz davranışları ile etrafında yer alan kişiler tarafından tanınırlar. Dışarıdan kolay kolay kimsenin ayrım edemediği, şahsını korunmak namına ördüğü duvarları bulunmaktadır.
Yengeç BurcuAslen bu duvarın gerisinde son derece romantik, kırılgan ve ılımlı bir kişilik bulunmaktadır. Ördükleri duvar sadece karşısında yer alan insana güvendiğinde ortadan kalkabilir. Yengeç burcunun kişilere güvenmesi oldukca zor olsa gerek. Her şeye rağmen Yengeç burcunun itimatını kazanan insanoğlunun katiyen sırtı yere gelmeyecektir. Kaba değildir, karşısındaki insanoğlunun kalbini kırmaktan zevk almaz. Moralleri bozulmuş olduğu vakit onları toplamak fazlaca zordur. Bu nedenden dolayı yengeç burcu olan kişileri kırmamaya özen gösterin.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc