Sponsorlu Bağlantılar

Yasemin Ergene, herkesin severek takip ettiği doktorlar dizisince canlandırmış olduğu karakter sonrasında popüler bir isim haline gelmiş olan yetenekli bayan oyuncudur. Oyunculuk alanındaki başarısı yanında güzelliğiyle de herkesi büyüleyen oyuncu kısa zaman önce uzun zamandan beri aşk yaşadığı kişiyle evlendi. Yasemin Ergene hakkında tüm detayları bilmek istiyorsanız yazımızın devamından ünlü oyuncunun vikipedi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yasemin Ergene 22 Ocak 1985 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. 1.70 boyunda ve 57 kilo ağırlığında olan oyuncu lise öğrenimini Tekirdağ’ın Mürefte köyünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitim aldı. Koçum Benim, Çocuğun Var Derdin Var, Ah Be İstanbul, Aşk Oyunu ve Doktorlar adlı televizyon dizilerinde rol aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi halkla ilişkiler bölümü mezunu olan oyuncu 2011 yılında İzzet Özilhan Bey ile hayatını birleştirdi. Bir sürdir ekranlarda yer almayan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Yasemin Ergene Resimleri


Yasemin Ergene, oyunculuk alanında çok başarılı olduğundan dolayı kendisinin hatırı sayılır düzeyde hayranı bulunmaktadır. Eğer sizler de ünlü oyuncunun hayranlarından birisiyseniz twitter.com/yaseminergene_ bağlantısı üzerinden ünlü oyuncu hakkındaki en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda instagram kullanımı ciddi anlamda artmış durumda. Sizlerde aktif instagram kullanıcısıysanız instagram üzerinden ünlü oyuncuya ulaşmak adına instagram.com/yaseminozilhanfan/ bağlantısını takip listenize ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler