Sponsorlu Bağlantılar

Yalova Devlet Hastanesi, tecrübeli doktorları ile Yalova ilinde ikamet eden halka hizmet veren bir hastanedir. Yalova Devlet Hastanesi randevu alma sistemi yeni bir sistem olan MHRS sistemine geçiş yaptığından dolayı randevu alma konusunda sıkıntı çeken kişilere Yalova Devlet Hastanesi randevu nasıl alınır konusunda bilgi vereceğiz. Sayfamızda hem internetten hem de telefondan nasıl randevu alınabileceği hakkında bilgiler bulunmaktadır.

sponsorlu bağlantılar

Yalova devlet hastanesi randevu alma numarası ve Yalova devlet hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Yalova devlet hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren Yalova devlet hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Yalova devlet hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. İnternet üzerinden randevu almak için mhrs.gov.tr/Vatandas/ web sitesini kullanabilirsiniz.

YALOVA ilimizde bulunan en önemli devlet hastanesidir. hastane hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Randevu Alma

Hastane Adı: Yalova Devlet Hastanesi

Telefon: (0226) 811 52 00

Faks: (0226) 811 52 30

Adres: Yalova Merkez-Yalova

İl: Yalova

İlçe: Yalova Merkez

Web Adres: yalovadevlethastanesi.gov.tr

Laboratuvar Sonuçları

Yalova Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Yalova Devlet Hastanesi randevu alma sistemi bu şekildedir. Sistemsel bir değişiklik olması halinde sizlere bilgi verilmeye devam edilecektir. Ayrıca sizlerde randevu alma ile ilgili sıkıntılarınızı yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Hastaneler

1 Yorum Yapılmış.

  1. selin hırçın diyor ki:

    ben size bir şey soracaktım benim göz torbamın hizasında iz var çocukken salıncak girmişti iz kaldı onu kapattırmak istiyorum yaş sorunmu ve maliyeti ne kadarı bulur ?

19 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc