Sponsorlu Bağlantılar

Ekranların en sevilen yüzlerinden birisi olan Yalçın Çakır toplumsal sorunlara çözüm bulmaya yönelik yapmış olduğu çalışmalarla tanınan bir isimdir. Sorunları olan insanlara yardımcı olmayı hedef edinmiş olan Yalçın Çakır alçak gönüllü ve merhametli olmasıyla tanınıyor. Birçoğumuzun yetiş abi dediği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi olacağı aşikar olan Yalçın Çakır, Türk insanının en çok güvendiği isimler arasında yer almaktadır.

Yalçın Çakır doğum tarihi 20 Haziran 1961’dir. İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde dünyaya gelen Yalçın Bey aynı şehirde ve aynı ilçede yaşamaya devam ediyor. Flash TV ekranlarında sunmuş olduğu program sonrasında ün kazanan Yalçın Çakır ülkemiz insanının en çok sevdiği isimler arasında yer almaktadır. Kendisi kitap yazarı, fotoğrafçı ve program sunucusu yanlarıyla bilinmektedir. Bir kız evladı babası olan Yalçın Bey, yaşamı boyunca insanları mutlu etmek adına uğraşmış olan nadir insanlardan birisidir.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Yalçın Çakır’ın yapmış olduğu programlarda aşırı sorunlu insanlarla uzun süre kalmasından dolayı yıprandığını düşünüyoruz. Tabii ki kendisinin bu yönde herhangi bir açıklaması yok ancak bizler kendisini severek takip eden kişiler olduğumuzdan dolayı hissettiklerimizi belirtmek istedik.

Birçoğumuz sosyal paylaşım sitelerinde gün içerisinde uzun süre boyunca online olmaktayız. Sosyal paylaşım siteleri üzerinden Yalçın Çakır Beye ulaşmak isteyenleriniz varsa twitter.com/yalcincakir hesabı üzerinden kendisini takip edip iletişime geçebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

15 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler