Sponsorlu Bağlantılar

Movie Maker, hazırlanan sunumlara çeşitli görseller katmak isteyen kişilerin büyük ilgi gösterdiği programlar arasında yer almaktadır. Windows 7 kullanıcıları sistemle uyum içerisinde çalışan Movie Maker programını bulamadıklarını dile getirdiği için sizlere Windows 7 uyumlu Movie Maker indirme linkini sunacağız.

sponsorlu bağlantılar

En çok kullanılan Windows araçlarından biriside şüphesiz ki Movie Maker’dır. Siz Windows 7 tutkunları için Windows 7 uyumlu Movie Maker programını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Movie Maker slayt programı sayesinde resimlerinize ve videolarınıza çeşitli efektler vererek görsel sunumunuzun görsel gücünü arttırıp takipçilerinizi etkilemek adına bir adım daha atmış olabilirsiniz.

Prensip olarak program paylaşımı yapmadığımızdan ötürü Win 7 uyumlu Movie Maker’ı gezginler.com adresi üzerinden sizlerle paylaşacağız. Windows 7 uyumlu Movie Maker programını indirmek için gezginler.net/indir/windows-movie-maker.html bağlantısını kullanabilirsiniz. Bu yazılım tüm Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan ücretsiz bir yazılımdır.

Birçok kullanıcının Movie Maker yazılımını slayt hazırlamak için seçmesinin temel sebebi programın kullanımının aşırı derecede kolay olmasıdır. Daha önce bu programı hiç kullanmamış olan kişiler dahi programı açtığı zaman birkaç deneme yanılma ile görsel değeri yüksek olan slayt hazırlayabilir. Programın bu özelliği de Movie Maker yazılımının vazgeçilmez bir yazılım olmasını sağlamaktadır.
Movie Maker
Windows 7 çok yeni bir sistem olduğundan dolayı birçok kullanıcı çeşitli programları kullanmadığını dile getiriyor. Program yapımcıları satışlarının düşmemesi adına kesinlikle kısa zaman içerisinde satışa sunmuş oldukları yazılımları Windows 7 uyumlu hale getirecektir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

3 Yorum Yapılmış.

  1. ikoll tekstil diyor ki:

    Verilen bilgi için teşekkürler emeği geçen herkesin ellerine sağlık iyi günler

  2. alican diyor ki:

    nerden indiriorz

  3. azad diyor ki:

    Paylaşım için teşekkürler bende türkçe movia maker windows 7 için arıyordum sağolun

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc