Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7, işletim sistemleri içerisinde en çok kullanılan işletim sistemidir. Bazı kullanıcılar orijinal Windows 7 kullanmak istediğinden dolayı Windows 7 nasıl orijinal yapılır sorusunu bizlere sormaktadır. Win 7 sisteminizi orijinalleştirmek adına birçok yöntem bulunmaktadır ancak biz sizlerin kafasını karıştırmak istemediğimizden dolayı en kolay yöntemleri sizlere sunacağız.

sponsorlu bağlantılar

Windows 7 nasıl orijinal yapılır diye merak içerisindeyseniz makalemizin devamında yer alan maddeleri bire bir şekilde uygulayarak sisteminizi orijinalleştirebilirsiniz.

• Başlat menüsü – denetim masası – program ve özellikler (program ekle kaldır) açın.

• Sol panelde yüklü güncelleştirmeleri göster menüsünü tıklayın ve biraz bekleyin.

• Karşınıza bilgisayarınıza yüklenmiş tüm güncelleştirmeler ekrana gelecektir.

• Microsoft Windows (kb971033) adlı güncelleştirmeyi kaldırın ve internet ortamından indireceğiniz crack dosyalarının kurulumunu gerçekleştirin. Kurulum yapacağınız datalara ulaşmak adına Windows 7 loader şeklinde arama yapabilirsiniz.
windows 7 nasıl kurulurKullanıcıların her daim orijinal sürüm kullanmasını isteyen Microsoft yetkilileri neredeyse tüm işletim sistemi sürümlerinde ciddi indirimler yapmış durumda. Geçen yıla oranla fiyatlar yaklaşık olarak %30 düştü. Hiçbir bedel ödemeden kullanacağınız bu yazılımlar harama girmenize neden olmaktadır. Yapımcıların emeklerine sahip çıkmak ve onlara saygı duymak adına her zaman orijinal sürümleri kurmaya özen gösterin. Bu orijinalleştirme yazımızı Premium üye olup şifresini unutmuş olmasından ya da şifresini kaybetmiş olmasından dolayı mağdur olan kişilerin haklarını gözetmek adına hazırlamış bulunuyor. Bunun aksini kimse iddia edemez. Ayrıca gerekli olan yazılımlara ulaşılabilecek adresleri de sizlerle paylaşmadık. Eğer emeksiz bir yükleme yapacaksanız edineceğiniz günahları düşünün ve o şekilde karar verin.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji, Yazı Köşesi

7 Yorum Yapılmış.

 1. kuzey diyor ki:

  merhaba ben anlamıyorum pclerden pek fazla wındows 7 orjınal nasıl yapabilirim yardımcı olan bır arkadas bana yazabılırmı cok rıca edıyorum tesekkurler sımdıden….

 2. hatice şen diyor ki:

  of ya ne yaptıysam ne ettiysem bu işin altından çıkamadım. Bilgisayarımda çok kasıyor.

 3. […] Windows 7 Nasıl Orjinal Yapılır – Windows 7 Orjinal Yapma […]

 4. windows diyor ki:

  Merhaba ben ıssız adam windowsumdan başka kimsem yok bizi kimse ayıramaz bu böyle biline. O benim yasak aşkım :) Bilgilendirme için gerçekten teşekkürler aşkımın bu özelliğini bilmiyordum.

 5. pc matik diyor ki:

  Bu güzel bilgilendirme için çok teşekkür ederim

 6. ibrahim diyor ki:

  cok sagol dostum. sorun halloldu :D bende böyle siteler olmasa bilgisayarcıları zengin edecez. windows xp geldi windows vista geldi windows 7 geldi. alayı vızgeldi :D windows 7 ikinci lisans sorununu bile cözmüşler :D

 7. hakan yaslı diyor ki:

  windows 7 orjinal yapma sakın ola yapma :)
  Windows 7 yi orjinal alırsanız orjibal olur bu kadar basit :)

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc