Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 en çok kullanılan Windows serilerinden birisi olduğundan dolayı en çok problem yaşanan yazılımlardan birisidir. Windows 7 masaüstü simgeleri nedensiz bir şekilde büyüdüğünden dolayı ekran komple simgeler ile kaplanmakta ve bu durum da bilgisayarın etkin bir şekilde kullanılabilmesine mani olmaktadır. Bu sorunu yaşayanlar Windows 7 masaüstü simgelerini küçültme konusunda bilgiye gereksinim duyduklarından dolayı sizlere bu simgeleri nasıl küçültebileceğinizi anlatacağız.

Soru: Windows 7 Masaüstü Simgeleri Nasıl Küçültülür? Bu gün merak edipte bilgisayarıma Win 7’yi kurdum. Kurar kurmaz görsel sıkıntılar baş göstermeye başladı. Masaüstü simgeleri ceviz kadar kocaman ne yaptıysam ne ettiysem Windows 7 masaüstü simgelerini bir türlü küçültemedim. Sizden isteğim Windows 7 masa üstü simgelerinin nasıl küçültüleceğine dair bilgi vermeniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz Windows 7 de bu tip sorunları yaşamanız normal. Diğer Windows yazılımlarına oranlar Windows 7 de baya değişiklikler var. Windows 7 de masa üstü simgelerinizi küçültmek için masa üstünüze geliniz. CTRL tuşuna basılı tutunuz ve Mouse orta tekerliğini hareket ettiriniz bu sayede masaüstü simgeleriniz küçülecektir. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Merak ettiğiniz diğer soruları iletişim kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Windows 7 masaüstü simgeleri böylesine basit bir yöntem ile kısa süre içerisinde küçültülebilmektedir. Özellikle virüs yazılımcıları yazdıkları virüsleri birçok kişiye ulaştırmak adına bu simgeleri küçültücü yönde yazılımlar yaparak internet ortamında paylaşmaktadır. Bu yazılımları bilgisayarınıza indirmeniz durumunda birçok türden virüs bilgisayarınıza sızıp bilgisayarınıza zarar verebilir. Bu nedenden dolayı programlar aracılığı ile simgeleri küçültmek yerine, bahsettiğimiz yöntem aracılığıyla simgeleri küçültmeyi deneyiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler