Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Windows 7 Masaüstü Simgeleri Nasıl Küçültülür. Bu gün merak edipte bilgisayarıma win 7 yi kurdum. Kurar kurmaz görsel sıkıntılar baş göstermeye başladı. Maasa üstü simgeleri ceviz kadar kocaman ne yaptıysam ne ettiysem windows 7 masaüstü simgelerini bir türlü küçültemedim. Sizden isteğim windows 7 masa üstü simgelerinin nasıl küçültüleceğine dair bilgi vermeniz. Şimdiden teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz windows 7 de bu tip sorunları yaşamanız normal. Diğer windows yazılımlarına oranlar windows 7 de baya değişiklikler var. Windows 7 de masa üstü simgelerinizi küçültmek için masa üstünüze geliniz. CTRL tuşuna basılı tutunuz ve mause orta tekerliğini hareket ettiriniz bu sayede masaüstü simgeleriniz küçülecektir. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Merak ettiğiniz diğer soruları iletişim kısmından bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

5 Yorum Yapılmış.

 1. Kiesha Balster diyor ki:

  teşekkürler

 2. Lester Zolty diyor ki:

  yardımlarınız için teşekkürler

 3. Shaunna Cavanaugh diyor ki:

  çok sağolun

 4. kadir diyor ki:

  Çok sağol. Allah razı olsun.

 5. gözde genç diyor ki:

  bilgisayarım windows 7 .yeni sürümde olduğunu biliyorum.benim sorum;bilgisayarın yanışlıkla bir tuşuna basıp ekran ve masaüstü çubukları büyüdü.sizin tavsiye ettiğiniz Ctrl yi yaptık ama onda sadece masaüstü çubuklar küçülüp büyüldü.başka türlü nasıl düzeltebilirimm_?

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc