Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 çok yeni bir sistem olduğundan dolayı birçok kişi bazı özelliklerin nerede olduğunu bulmakta zorlanmaktadır. Windows ağ bağlantıları bölümü de kullanıcıların bulmakta zorlandıkları şeyler arasında yer almaktadır. Gün içerisinde ilgili konu ile alakalı çok sayıda soru aldığımızdan dolayı sizlere ağ bağlantılarına nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Soru: Windows 7 de ağ bağlantılarım nerede? Uzan zamandan beri windows xp kullanan birisiydim. Arkadaşlarıma özenmem dolayısı ile bu akşam windows 7 ile tanışmış oldum. Fakat windows 7 yi bilgisayarıma kurar kurmaz problemler baş göstermeye başladı. Normalde xp yi kurarken ağ bağlantılarım masa üstüne otamatik olarak geliyor. Win 7 yi kurdum ama masa üstüne ağ bağlantılarım gelmedi. Kaç saattir sıkıntıdan geberiyorum, yardımcı olursanız memnun olurum.

Cevap: Uzun zamandır xp kullanıyormuşsunuz fakat windows 7 ye geçtiğiniz için artık bir bağımlısınız windows 7 den vazgeçmek neredeyse imkansız. Şimdi gelelim sizin sorunuzun cevabına. Masa üstüne ağ bağlantılarını getirmek için aşağıdaki adımları harfiyen uygulayınız.

– Masa üstündeyken mouse nin sağ tuşuna tıklayıp kişiselleştir sekmesine tıklayınız.

– Açılan pencerenin sol üst kısmında bulunan masa üstü simgelerini değiştirin sekmesine tıklayın.

– Açılan yardımcı pencereden ağ bağlantılarını aktif ederek tamam diyiniz. Artık ağ bağlantıları masa üstünüze gelecektir.

Windows 7 ağ bağlantıları bölümüne kolay bir şekilde geçmeyi sağlayan bildiğiniz farklı yöntemleriniz varsa bu yöntemlerinizi yorum yaparak bizlerle ve takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler