Sponsorlu Bağlantılar

Arka planda çalışan programlar bilgisayarın kimi zaman kasılmasına neden olduğundan dolayı arka planda çalışan programlar nasıl kapatılır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Windows 7 arka planda çalışan programları kapatma konusunda bilginiz yoksa bu konu hakkında makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Windows 7 gereksiz programları kapatmak konusunda nasıl bilgiler hazırlamışız gelin birlikte göz atalım. Win 7 arka plan uygulamalarını kapatma konusunda çok sayıda kişi soru sorduğundan dolayı sizlere sorulan sorular üzerinden cevap vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Bilgisayarıma format atmayalı uzun vakit oldu. Windows 7 kullanıcısıyım. Bilgisayarım adamakıllı yavaşladı sanırım geri planda çalışan çok fazla derecede program mevcut. Bundan dolayı bilgisayarımın arka planında çalışan lüzumsuz programları kapatmak isterim. Bilgisayarımın arka planında çalışan lüzumsuz programları ne şekilde kapatabilirim. Bana bu konuda yardımcı olursanız eğer çok memnun olurum.
Windows 7 arka planda çalışan programları kapatmaCevap: Bilgisayarınızın arka planında çalışan programların bilgisayarınızı yavaşlatması ayrıca bilgisayarınızı kasması oldukça düzgüseldir. Elimizden geldiğince size destek olmaya çalışacağız umarız yararını görürsünüz. Evvela “başlat” menüsünden “çalıştır” komutuna tıklıyoruz. Gelen kutucuğa “msconfig” yazıp enter tuşuna basıyoruz. Şimdi monitörünüze yeni bir pencere açıldı burada başlangıç menüsündeki programları antivirüs hariç hepsinin tiklerini yükselterek onaylayıp çıkıyoruz. Bilgisayarınızı kapatıp yine açtığınızda bu geri planda çalışan programlar bir daha canınızı sıkmayacak. Dediklerimizi uygulamanız durumunda yaşadığınız problemler son bulacaktır.

İnsanların son zamanlarda en çok sorun yaşadığı şeylerden birisi de Bluetooth driver yazılımını bulmaktır. Bluetooth Software Adapter Türkçe Driver bağlantısından yaşadığınız bu soruna da çözüm bulabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler