Sponsorlu Bağlantılar

İnternete bağlanmış için tercihiniz Vodafone Vodem ise ve tarafınıza verilmiş olan kota hakkının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız Vodafone Vodem kota sorgulama işlemi ile ne kadar kotanızın kaldığını öğrenmeniz mümkün. Vodafone Vodem kota sorgulama nasıl yapılır diyorsanız eğer sistemden ücretsiz olarak nasıl yararlanacaksınız gelin öğrenelim.

Vodafone Vodem 3g Kota sorgulama işlemi mesaj yolu ile yapılmaktadır. Vodafone VODEM kota sorgulama işlemi için telefonunuzun mesaj bölümüne geliniz. “SORGU” ve tarifenizi (örneğin: Sorgu 5GB) yazıp 3636′ya mesaj göndermeniz gerekiyor. Tüm işlemler bundan ibaret. Bu sayede Vodafone VODEM kota miktarınızı öğrenebilirsiniz.

GSM şirketlerinin hangisi olursa olsun kotayı aşmanız durumunda bu size yüklü fatura ile yansıyacaktır. Sınırsız üyeliğiniz yoksa kendinize uygun bir tarife seçtiyseniz kesinlikle mağdur olmamak için belirli aralıklar ile kota sorgulaması yapmanızı tavsiye ederiz. Kotanızı aşacak durumu geldiyseniz yüksek MB tüketimine sebep olan internet işlemlerinden uzak durunuz. Özellikle video izlemelerinize sınırlama getirerek kotada tasarruf yapabilirsiniz.
Vodafone Vodemİnternet uzmanların özellikle Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde yer alan videoları izleyen kişilerin kısa zaman içerisinde kotalarının bittiğini belirtiyor. Şüphesiz internet alanında en çok kota tüketimine neden olan etmenler arasında video izlemek baş sırada yer almaktadır. Sınırla bağlantısı yani kotalı bağlantısı olup Vodafone Vodem kullanıcısı olan kişilerin gereksiz videoları izlememelerinde fayda var.

sponsorlu bağlantılar

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler