Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone sinema şifresi nasıl alınır? Sinemaya gitmeyi çok seven birisiyim. Son zamanlarda aşırı derecede sinemaya gitmiş olmamdan dolayı ekonomim iyice sarsılmış durumda. Vodafone kullanıcısıyım ve belirli günlerde Vodafone hat sahiplerinin ucuz biletle sinemaya gittiklerini öğrencim. İnternette arama yaptım ancak bir şey bulamadım. Bu yüzden bana Vodafone sinema şifresi nasıl alınır hususunda bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz Vodafone Freezone kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Kampanya’da şifre alma Ve kullanma 21 Haziran 2015 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılabilir. FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen koşulları taşımak gereklidir.

Kampanya hafta içi 2 gün (Pazartesi ve Perşembe), anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı salon listesi www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde yer almaktadır. İlk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arife günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

Vodafone

Vodafone sinema şifresi nasıl alınır konusuyla alakalı aklınıza takılanları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler