Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone puk kodu, Vodafone kullanıcılarının telefonlarında yer alan pin kodunu 3 defa üst üste yanlış girmeleri sonrasında güvenlik gerekçesi ile istenen koddur. Vodafone puk kodu nasıl öğrenilir konusunda bilgi istenmiş olmasından ötürü Vodafone puk kodu öğrenme işlemlerini kaleme almak istedik ve tüm yöntemlerin neler olduğunu bir araya getirdik.

sponsorlu bağlantılar

Pin kodunuzu 3 kez yanlış girip puk kodu işlemi karşı karşıya kaldıysanız bu durumu dert etmeyin. Aşağıdaki metinde verdiğimiz bilgileri kullanarak puk kodunuzu öğrenebilir ve hattınızı eski haline getirebilirsiniz. Puk kodunu yanlış girmeniz durumunda sistem otomatik olarak puk 2 kodunu istemeye başlayacaktır. Bu kodu da yanlış girecek olursanız telefon hattınız askıya alınır ve sizlere kimse ulaşamaz. Bu tarz durumlarda sorununuzu ancak müşteri hizmetleri aracılığıyla giderebilirsiniz.

Vodafone hattınızın puk kodunu öğrenmek için;

• Vodafone hatlı cep telefonunuzdan 7000 ya da 444 0 542 numarasını arayarak, Vodafone müşteri hizmetleri ile konuşarak, puk bilginizi alabilirsiniz.

• Vodafone web sayfasından, my Vodafone sistemine giriş yaptıktan sonra, sol menüde abonelik işlemleri > pin & puk menüsünden, puk bilginizi görebiliyorsunuz.
VodafoneVodafone puk kodu öğrenme işlemi genel hatları ile bu şekildedir. Puk kodunuzu öğrenebilmeniz için başka herhangi bir yöntem bulunmamaktadır. İlerleyen zamanda sistemsel bir değişiklik olması halinde sizlere puk kodu nasıl öğrenilir konusundaki yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

2 Yorum Yapılmış.

  1. […] Vodafone Puk Kodu Öğrenme işlemi Nasıl Yapılır Vodafone’dan Her Yöne SMS Paketi Nasıl Yapılır yazısına ait etiketler : 100, 1000, 10000, 2000, 500, 5000, 7999, Her yöne, ne kadar, sms, Telsim, Vodafone Vodafone’dan Her Yöne SMS Paketi Nasıl Yapılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. […]

  2. ekrem but diyor ki:

    puk kodu yanlış girdim gene istiyor vodefone

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc