Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone kullanıcıları bakiyelerinde yer alan TL değerlerini istedikleri kişilere gönderebilmektedir. Vodafone hattan TL nasıl gönderilir konusunda yazılmış olan makalelerin neredeyse tamamı eskidir. Eski makalelerde yer alan bilgiler günümüz sistemi ile uyum sağlamadığından dolayı birçok kişi Vodafone hattan TL nasıl gönderilir sorusunu sormaktadır. Bu nedenden dolayı sizlere Vodafone resmi web sitesinde yer alan bilgileri referans alarak TL aktarımı nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğiz.

GSM şirketleri, insanların iyi niyetini kullanan çok sayıda kişi olduğunu ve bu nedenden dolayı insanların TL transferi yaparken bir kez daha düşünmesi gerektiğini söylemektedir. Yani birçok kişi sizin iyi niyetinizi suiistimal ederek bakiyenizde yer alan TL değerlerini kendisine aktarılmasını isteyebilir. Bu tip durumlarda karşı tarafın gerçekten ihtiyacının olduğunu kesin bir şekilde tespit etmeden TL aktarma yapmamanızda fayda var.

Vodafone aboneleri cep telefonlarından 7038′i arayarak otomatik sesli yanıt sistemini takip edebilirler. 10 haneli numara ve kontör miktarı girildikten sonra işleminiz gerçekleşiyor. Bu işlemin ücreti de 2 kontör. Fakat 7038′i aramak da ücretli. (71 sn. 1 kontör) Yani kontör gönderme işlemi için hızlı olursanız en az 3 kontör veriyorsunuz. . 1 ay içerisinde en fazla 300 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise en az 20 en fazla 100 kontör transfer edebiliyorsunuz.
VodafoneYada 10 haneli telefon numarasını yazıp boşluk bıraktıktan sonra kontör miktarını yazıp 7038′e gönderebilirsiniz.

Örnek : 5429999999 10 yazıp, 7038′ye gönder

Vodafone hattan TL gönderme işlemi bu şekildedir. Zaman içerisinde TL gönderme sisteminde bir değişiklik meydana gelecek olursa sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler