Sponsorlu Bağlantılar

Free Zone nasıl geçilir konusu Vodafone kullanıcısı olup Free Zone kayıt imkanlarından yararlanmak isteyen kişilerin merak ettikleri arasında yer almaktadır. Vodafone Free Zone nasıl yapılır konusu özellikle birçok işletme bünyesinde Free Zone kullanıcılarına özel indirimler olmasından dolayı ilgi görmeye devam etmektedir.

sponsorlu bağlantılar

İçinizden birçok kişinin Vodafone Free Zone geçil nasıl yapılır konusunda tüm bu nedenlerden dolayı hantır hantır araştırma yaptığının bilincinde olduğumuzdan sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Vodafone Free Zone Geçiş İşlemi

• Cep telefonunuzun mesaj bölümünü FREEZONE yazıp 1525’e gönderiniz.

• Gönderdiğiniz mesaj sonrasında cep telefonunuza bir bildirim mesajı gelecektir. Bu bildirim mesajından sonra Free Zone kullanıcılarının yararlandığı her imkandan yararlanabilirsiniz. Ayrıca göndermiş olduğunuz bu mesaj için herhangi bir ücret alınmadığını da bilmenizi isteriz.

Burger King şirketi yapmış olduğu kampanyalar sayesinde birçok kullanıcının Vodafone Free Zone ailesine dahil olmasını sağlamaktadır. Yakın zaman içerisinde yeni kampanyaların yapılması geçiş yapan kullanıcı sayısının bir hayli artmasını sağlayacaktır.
Vodafone Free Zone nasıl yapılırİlgili geçişi tamamladıysanız Vodafone Free Zone bünyesinde çok sayıda konuşma ve mesajlaşma paketi yer almaktadır. Çok mesaj yazan birisiyseniz mesajlaşma paketlerine, çok konuşan birisiyseniz dakika paketlerine abone olup iletişim kurmanın tadını çıkarabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

5 Yorum Yapılmış.

 1. aysegül diyor ki:

  ben freezone yazıp 15 25 e gönderdim bu özelliğe sahipsiniz diyor 19 tl lik sms dakika internet paketi için mesaj atıyorum olmuyor

 2. seyit diyor ki:

  acil vodafone freezone yapmak istiyorum

 3. Pelin diyor ki:

  Evet bende 14 ve vodafoneluyum. Freezona geçmek için cep merkezine gidip ekstra bir ücret mi ödeyeceğiz, yoksa sadece form mu dolduracağız bilgi verirseniz sevinirim.

 4. qlşh diyor ki:

  gençliğe özgürlük alanına sadece 26 yaşaltı abonelergiriş yapabilmektedir 26 yaş altındaysan cep merkezinden kendini kullanıcı olarak tanımlaya bilirsin die bir msj geldi free zone kaydolmak istedim bu msj geldinedirbu cvp yazarsanız sevinirim ltfnnnnnnnn

 5. sevil akildiz diyor ki:

  gençliğe özgürlük alanına sadece 26 yaşaltı abonelergiriş yapabilmektedir 26 yaş altındaysan cep merkezinden kendini kullanıcı olarak tanımlaya bilirsin die bir msj geldi free zone kaydolmak istedim bu msj geldinedirbu cvp yazarsanız sevinirim

20 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc