Sponsorlu Bağlantılar

Free Zone nasıl geçilir konusu Vodafone kullanıcısı olup Free Zone kayıt imkanlarından yararlanmak isteyen kişilerin merak ettikleri arasında yer almaktadır. Vodafone Free Zone nasıl yapılır konusu özellikle birçok işletme bünyesinde Free Zone kullanıcılarına özel indirimler olmasından dolayı ilgi görmeye devam etmektedir.

İçinizden birçok kişinin Vodafone Free Zone geçil nasıl yapılır konusunda tüm bu nedenlerden dolayı hantır hantır araştırma yaptığının bilincinde olduğumuzdan sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Vodafone Free Zone Geçiş İşlemi

• Cep telefonunuzun mesaj bölümünü FREEZONE yazıp 1525’e gönderiniz.

• Gönderdiğiniz mesaj sonrasında cep telefonunuza bir bildirim mesajı gelecektir. Bu bildirim mesajından sonra Free Zone kullanıcılarının yararlandığı her imkandan yararlanabilirsiniz. Ayrıca göndermiş olduğunuz bu mesaj için herhangi bir ücret alınmadığını da bilmenizi isteriz.

Burger King şirketi yapmış olduğu kampanyalar sayesinde birçok kullanıcının Vodafone Free Zone ailesine dahil olmasını sağlamaktadır. Yakın zaman içerisinde yeni kampanyaların yapılması geçiş yapan kullanıcı sayısının bir hayli artmasını sağlayacaktır.
Vodafone Free Zone nasıl yapılırİlgili geçişi tamamladıysanız Vodafone Free Zone bünyesinde çok sayıda konuşma ve mesajlaşma paketi yer almaktadır. Çok mesaj yazan birisiyseniz mesajlaşma paketlerine, çok konuşan birisiyseniz dakika paketlerine abone olup iletişim kurmanın tadını çıkarabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

12 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler