Sponsorlu Bağlantılar

Ayda sadece 25 TL ödeyerek her yöne 500 dakika konuşma imkanı sadece Vodafone ailesinde bulunmaktadır. Vodafone her yöne 500 dakika nasıl yapılır sorusu sorulduğundan dolayı sizlere Vodafone her yöne 500 dakika 25 TL nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğiz. Mesajlaşmak yerine daha çok konuşmayı tercih edenlerdenseniz Vodafone ailesinin sunmuş olduğu paketin tam sizlere göre olduğunu bilmenizi isteriz. Gelin her yöne 500 dakika nasıl yapılıyormuş birlikte öğrenelim.

Bildiğiniz gibi bu konuşma paketi daha evvel 20 TL olarak satışa sunulmuştu ancak haberleşmeye getirilen ek vergiler neticesinde ilgili konuşma paketinin değeri 25 TL olarak değiştirildi.

Vodafone Her yöne 500 Dakika hizmetinden yararlanmak için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne gelin ve HY500DK yazıp 7000’e ücretsiz gönderin. Tarafınıza gönderilecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında ayda 25 TL ödeme yaparak her yöne 500 dakika konuşabilirsiniz.
Vodafone Her Yöne 500 Dakikaİlgili pakette kalan bakiyenizi öğrenmek için ise SORHY500DK yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderin. Kısa bir beklemenin ardından kalan bakiyeniz cebinize gelecektir. İlgili pakette yer alan dakikalarınızı bitirmemeniz durumunda kalan dakikaların bir sonraki aya devredilmediğini bilmenizi isteriz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler