Sponsorlu Bağlantılar

Veda konuşması nasıl yazılır ve veda konuşması örnekleri sayfamıza hoş geldiniz. Veda gecenizde geceye damgasını vuracak bir veda konuşması yazmayı düşünüyorsanız web sayfamızdan sizlere veda konuşması nasıl yazılır hususunda fikir edinebilmeniz için veda konuşması örneklerini paylaşmak istiyoruz. Yazımızın devamından veda konuşması örneğine ulaşabilirsiniz.

Veda Konuşması Örneği

Isınırken kalkmak, kışın soğukta titremek, yazın güneşte terlemek, birbiri ardına gelen sözlülere yazılılara hazırlanmak ne de zor geliyordu. Bir bitse de kurtulsak derdik. İşte bitiyor. Ama biten yalnız okul değil içimizden de bir şeyler bitiyor. Sanki alıştığımız ve her an yaşadığımız bir şeyler bitiyor. Üstüne bazen şarkı bazen de kopya yazdığımız sıralar bitiyor. Sözlülerde önünde ecel terleri döktüğümüz, birbirimizin resmini çizdiğimiz o tahta bitiyor.

Veda Konuşması

Veda Konuşması

Maç sonraları okulu yıkarcasına yaptığımız tezahüratlar bitiyor. Yazılılarda ki o kaçamak fısıltılar bitiyor. Omuz omuza gülüp ağladığımız can gibi, tek yürek, tek bilek, tek vücut olduğumuz arkadaşlarımız, öğretmenlerimiz bitiyor. Geriye dönüp baktığınızda elinde olmadan insanın gözleri doluyor. Sanki gırtlağına bir şey düğümleniveriyor. Bir şeyler söylemek istiyor ama olmuyor, söyleyemiyor işte. Tıpkı şairin dediği gibi “Anlatılmıyor… Anlatılmıyor” bir damla yaş, bir damla özlem sadece. Hepsi bu. Her şeye, çatışmalara, kavgalara, küskünlüklere rağmen bu yıl hayatımızın en güzel yılları olmuştur. Unutmamak, unutulmamak ve unutturmamak dileğiyle.

Eğer sizlerinde kendinize has veda konuşması örnekleriniz varsa diğer kullanıcılara fikir vermesi açısından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Veda Gecesi Elbise Modelleri

sponsorlu bağlantılar

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler