Sponsorlu Bağlantılar

VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma ve VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

Randevu Alma

VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Güler yüzlü personeli ile bölge halkına sağlık hizmeti veren bir devlet kurumudur. Güler yüz ve memnuniyeti pirensip edinmişlerdir.

Hastane Adı: Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0432) 215 76 00
Faks: (0432) 212 19 54
Adres: Vali Mitat Bey Mahallesi Hastane Cad.
İl: Van
İlçe: Van Merkez
Web Adres: vdh.gov.tr

VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

VAN Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

sponsorlu bağlantılar

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler