Sponsorlu Bağlantılar

Uzun aşk sözler, uzun sevgi sözleri ve uzun aşk mesajları konulu makalemize hoş geldiniz. Yüreği aşkla yanan takipçilerimizin duygularına tercüman olabilmek adına uzun uzaya yazılmış olan en güzel aşk sözlerini paylaşmak istiyoruz. Yüreğinizde bu kutsal duygunun değerini bilmenizi temenni ederiz. Ben duygularımı uzun sözlerle ifade ederim diyorsanız yazımızın devamından en güzel uzun aşk sözlerine ulaşabilirsiniz.

Uzun Aşk Sözleri | Uzun Sevgi Sözleri | Uzun Aşk Mesajları

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Ne çıkar sevmesen vefasız olsan bir damla gözyaşı dökmem ardından bende bu sevme duygusu varken bir seven bulurum sen kendine yan.

Gidene üzülme sevse gitmezdi. Gelene sevinme oda başkasından geldi… Bugün seni deli gibi seven dün başkasının uğruna ölecekti.

Sevmeden sevilmeden bu hayat yaşanmaz ki, kalplerdeki heyecan sebepsiz başlamaz ki, sen olmazsan, yanımda avutamam kendimi, dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi.

Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!

İnsanlar sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anlarsa bırakıp gider, boş kalır elleriniz. İlk önce kalp kırılır, sonra hayalleriniz.

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne. “o olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.

Uzun Aşk Sözleri

Eğer umurunda değilseniz kimsenin, hüzünlü bir o kadar da mutsuzsanız, nefes almak bile yoruyorsa sizi. kendinizi sadece bir bedenden ibaret hissediyorsanız , bilin ki tek çareniz gözünüzü ve kulağınızı kapatıp , karanlık bir köşede , etrafınızdakilere benzeyene kadar ağlamaktır.

Aşk seninle yaşanacak kadar güzel sensiz yaşanmayacak kadar illet bir acı ve tutku.

Ölümü teslim aldı hüzün içimde senden kalan cam kırıkları aynada sensiz hüzün sensiz hiç kimse dindiremedi bu hıçkırıkları bir gece yarısı ansızın göreceksin köşe başında nöbet tutuyordu hüzün öyle kolay değildir beni unutmak hala sokaklarımdadır ayak izim

Her gece selam yollardı yıldızlarla süslenip. Gökyüzünü karanlık görmemi istemezdi. Ben böylesine aşkla düşmesem onun peşine ay kıskanıp dönmezdi dünyanın çevresinde. Ne güzeldi yıldızlardan haberini alışım. Onu anlattıkça aşk, ay tükeniyordu. Aşk yoktu, sen farklı şehirlerde büyürken. Aşk yoktu, sen vardın sana da ben aşıktım.

sponsorlu bağlantılar

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler