Sponsorlu Bağlantılar

Üstü açık araba fiyatları eskisine oranla düştüğünden ve mevsimsel sıcakların her geçen gün artmasından dolayı üstü açık araba modelleri büyük ilgi görmeye devam ediyor. Üstü açık araba fiyatları tabi ki tercih edilen modele göre değişiklik göstermektedir ancak her keseye uygun araba modelinin olduğunu belirtmek isteriz.

Bu yılın en favori araba modelleri tabi ki de üstü açık arabalar. Ekonomik krizin izlerini hala koruyor olması hem ikinci el üstü açık arabaların hem de sıfır üstü açık arabaların fiyatlarını epeyce düşürmüş durumda. İkinci elde fiyatlar 11.000 TL – 55.000 TL arasında değişmektedir. Tabi ki de daha pahallı arabalar bulunmaktadır fakat biz orta kesim kişiler için araştırma yaptığımız için bu fiyat aralığını uygun gördük. Biz bilginasil.com ailesi olarak en çok Renault’un üstü açık modellerini beğendik.

Şimdi sizlere en çok tutulan bir kaç üstü açılır araba modellerini sunmak istiyoruz. Tabi sayfamızda yer alan modeller birçoğumuzun hayalini kurduğu ancak pahallı olmasından dolayı alamadığı modellerdir. Sayede yeni sezon ürünleri hakkında bilginizin olması için ilgili modelleri paylaşmaktayız.


Eğer tercihinizi üst kısımda yer alan üstü açık araba modellerinden yana kullanacaksanız 150.000 – 250.000 TL arasındaki rakamları gözünüzden çıkarmanız gerekmektedir. Araçların bu kadar pahallı olmasındaki temel neden alınan ÖTV’lerdir. Yerli otomobillerin piyasaya sürülmesi durumunda tüm araç fiyatlarında ciddi derecede düşüş yaşanacağına emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler