Sponsorlu Bağlantılar

USB Flash bellek nasıl biçimlendirilir özellikle yeni bellek kullanmaya başlayan okurlarımızın en çok merak ettikleri arasındadır. USB Flash bellek içerisinde bazen o kadar çok dosya olur ki bunları silmek bir hayli vaktimizi alabilir. Bu tip durumlarda USB Flash bellek biçimlendirilerek tüm dosyalar kısa süre içerisinde silinebilir. USB Flash bellek biçimlendirme işlemi özellikle bellek içerisine bulaşan virüsleri silmek için önemli bir yöntemdir. Biçimlendirme işlemini nasıl yapacağınız hakkındaki detaylı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

USB Flash Bellek Nasıl Biçimlendirilir?

Öncelikle biçimlendirmek istediğiniz USB Flash belleğinizi bilgisayarınıza takıp bağlantı sağlanması için bekleyiniz. Bağlantı sağlandıktan sonra bilgisayarım sekmesine girin ve belleğinizin bulunduğu dizinin üzerindeyken Mouse sağ tuşu yapıp biçimlendir diyin. Açılan pencerede bulunan hızlı biçimlendir sekmesini işaretleyip biçimlendirme işlemini başlatın. Ortalama 1 dakika beklemenin ardından USB Flash belleğiniz biçimlendirilecektir.

USB Flash bellek nasıl biçimlendirilir hususunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Bu işlemden sonra tüm verileriniz silinecektir. Bu yüzden gerekli bilgilerin yedeğini almayı unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

18 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler