Sponsorlu Bağlantılar

Twitter etiketleme nasıl yapılır? Twitter kullanan takipçilerimizi bilgilendirmek amacıyla Twitter sosyal paylaşım sitesinin bir özelliği olan etiketleme hakkında sizleri bilgilendirmeye karar verdik. Twitter etiketleme nasıl yapılır hususunda bilginiz yoksa yazımızın devamından bu hususu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Twitter etiketleme # işaretiyle ifade edilen bir uygulamadır. Paylaşımlarınız içerisinde bulunan anahtar kelimelerin başına # bu işareti yaparak etiketleme yapabilirsiniz. Twitter etiketleme özelliği mesajları kategorize etmek için kullanılan bir özelliktir. Twitter etiketleri sayesinde sayfa içerisinde arama yaparak ilgilendiğiniz anahtar kelimelere dair paylaşımlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir etiket birkaç kişi tarafından sürekli paylaşılırsa günün en çok konuşulan listesi olan Top List sıralamasına girebilirsiniz.

Twitter etiketleme sistemini kullanarak takipçi sayısını arttıran kişiler hafife alınmayacak kadar çoktur. Vurgulamak istediğiniz şeyleri etiketleyerek takipçi sayınızı da büyük oranda arttırabilmeniz mümkün.

sponsorlu bağlantılar

17 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler