Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell yurtdışı aramaya açma işlemi özellikle Uluslar arası alanda hattınızı kullanıp arama yapabilmeniz adına yapmanız gereken işlemlerden biridir. Hatlı telefonlar genel olarak yurtdışı aramalarına kapalı olarak satılır. Eğer kontörlü hat kullanıyorsanız zaten telefonunuz yurtdışı aramalarına açıktır. Yurt dışı araması yapamıyorsanız ve hattınızı yurtdışı aramalarına açtırmak istiyorsanız yazımızın devamından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Süper şifrenizle üye girişi yaptıktan sonra, Online İşlem Merkezi’nde Mobil İmza’nızı kullanarak hattınızı yurt dışı aramaya açtırabilirsiniz.

444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hattınızı yurt dışı aramaya açtırabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yaparken yaşamış olduğunuz sorunları bizlere bildirmeniz durumunda elimizden geldiğince bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aramaya yapmaya başlamadan önce yurt dışı aramalarında tarife tutarlarında TL bazında değişiklikler olduğunu bilmenizde fayda var.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

1 Yorum Yapılmış.

 1. Arzu Erkan diyor ki:

  Merhaba,
  Bir ay once yurtdışına cıktım. Telefonum Turkcell, hazır karta gecmistim bir sure once faturalı hattan. Su anda hattımı yurtdısı aramalara actıramıyorum cunku telefonum calısmıyor, “NO SERVICE’yaziyor. Burada (Amerika’da) yeni bir hat da almadım. En azindan Turkiye ile mesajlamaya ihtiyacim var. Yol gosterir misiniz lutfen?
  Tesekkurler
  Arzu Erkan
  mail: arzu_ozek@yahoo.com

19 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc