Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell internet ayarları, akıllı telefonların çıkmasıyla birlikte kullanıcıların internete girmek için bilgisayarlar yerine telefonları kullanmayı tercih etmesinden dolayı Turkcell kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Turkcell wap ayarları konusu neredeyse her platformda karmaşık bir ifade kullanılarak anlatıldığı için maalesef birçok kullanıcı Turkcell internet ayarları konusunda yalın bir anlatıma ulaşamamaktadır. Bu yüzden sizlere wap ayarını nasıl yapacağınız hususunda maddeler halinde bilgiler vererek işlerinizi kolaylaştırmaya çalışacağız.

Halk arasında internet ayarı yapılırken her marka ve modelde farklı ayarlar yapıldığına dair yanlış bir kanı bulunmaktadır. Öncelikle tüm internet yani wap ayarlarının tüm telefonlarda aynı şekilde yapıldığını bilmenizi isteriz. Ayalarınızı yapmak için aşağıda yer alan işlem basamaklarını takip edin.

• Telefonunuzun menü kısmına gelin ve ayarlar bölümüne geçiş yapın.

• Ayalar kısmı açılınca diğer ayalar bölümüne geçiş yapın.

• Açılan pencerede yer alan mobil ağlar bölümünü tıklayın.

• Bir sonraki adım ise erişim noktası adları kısmıdır. Bu kısma geçiş yapın ve yeni bir ayar oluşturacağımızdan dolayı menü tuşuna basmak suretiyle Yeni APN tıklayın.

• Açılan kısma alt kısımda yer alan resimdeki değerleri girerek işleminizi kaydedin.
turkcell internet ayarlarıTurkcell wap internet ayarları bu şekildedir. Ayarları yaparken yaşamış olduğunuz sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler