Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell süper tarife, bir zamanlar en popüler tarifelerden birisi olsa da zaman içerisinde çıkan birçok tarife daha caiz hale geldiğinden dolayı Turkcell süper tarife nasıl iptal edilir konusunun gündeme gelmesine neden oldu. Sizlerde almış olduğunuz bu hizmeti sonlandırmak istiyorsanız Turkcell süper tarife nasıl iptal edilir gelin öğrenelim.

Soru: Turkcell süper tarife nasıl iptal edilir? Hattımı aldığım zaman Turkcell süper tarifeye üye olmuştum. Türkcell’in süper tarife dışında bana uyan yeni tarifeleri olduğundan Turkcell süper tarife aboneliğimi iptal edip diğer tarifelerden yararlanmak istiyorum. Bunun içinde Turkcell süper tarife paketimi iptal etmem gerekiyor. Bana süper tarife paketini nasıl iptal edebileceğimi açıklarsanız memnun olurum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz. Mesaj tarifeleri dışında kanlan birçok tarife ya Turkcell satış noktaları ile görüşüp ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirilmektedir. Süper tarife paketini iptal etmek için en yakın Turkcell satış noktasına gidiniz ya da 444 0532 numaralı hattan müşteri hizmetlerinden birisine derdinizi anlatınız. Kolay gelsin iyi çalışmalar dileriz.

Turkcell süper tarife iptali bu şekildedir. Sistemsel olarak iptal işlemlerinde bir gelişme olması halinde sizlere yeni yapılan düzenlemeler sonucunda iptal için izlemeniz gereken yolların neler olduğunu belirtmeye devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler