Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell süper şifre hizmeti, internet üzerinden online olarak GSM hattınız ile alakalı tüm işlemleri yapabilmenizi sağlamaktadır. Turkcell süper şifre sahibi değilseniz bu şifre nasıl alınır konusunda sayfamızdan bilgi almanız mümkün.

Bildiğiniz üzere Turkcell’in sunmuş olduğu online müzik dinleme işlemi için Turkcell süper şifre gerekmektedir. Turkcell süper şifresi olmayanlar şarkıların sadece 30 saniyelik kısmını dinleyebilmekteler. Peki, Turkcell süper şifre sahibi olabilmek için ne yapmamız gerekiyor. Eğer bir Turkcell hatta sahipseniz ve Turkcell süper şifre almak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri uygulayınız.

Web Şifrenizi sifre yazıp 2222′ye kısa mesaj göndererek ücretsiz alabilirsiniz. Web Şifreniz SMS ile tarafınıza iletilecektir. şifrenizi iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

Turkcell süper şifre aracılığıyla tüm GSM işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şifre tanımadığınız kişilerin eline geçecek olursa ciddi sıkınlar yaşayabilirsiniz. Özellikle telefon dolandırıcılarının en büyük hedefleri arasında kullanıcıların şifrelerini ele geçirmek yer almaktadır. Bu şifreler tanımadığınız kişiler tarafından ele geçirilecek olursa yapılan tüm işlemlerin yasal sorumluğu sizdedir. Derdinizi anlatırken ciddi sıkıntılar yaşayacağınızdan ötürü ilgili şifreyi kimseye vermemenizde fayda var.

Turkcell hattınız sizin üzerinize kayıtlıysa Turkcell resmi web sitesin üzerinden de tarafınıza süper şifrenizin gönderilmesini isteyebilirsiniz. Zaman zaman şifrenizi değiştirmeniz güvenliğiniz için yapacağınız işlemler arasında yer alabilir. Bu yüzden belirli periyotlarda şifrenizi değiştirmenizde fayda var. Ayrıca şifre seçerken insanların tahmin edemeyeceği şifreleri seçmenizi tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler