Sponsorlu Bağlantılar

Mesajlaşmayı seven Turkcell kullanıcıları mesaj hakkı yaparak gönlünce mesajlaşabilirler. Turkcell ailesinde birçok mesaj paketi bulunmaktadır. Sizlere elimizden geldiğince bu güne kadar Turkcell mesaj paketleri hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Mesaj hakkı nasıl yapılır konusunda bilgi istenmiş olmasından dolayı bu makalemizde birçok mesaj paketini bir araya getirmek istedik. Yazımızın devamında yer alan bağlantıları kullanarak mesaj hakkı nasıl yapılır konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell ailesi çok sayıda mesaj paketi oluşturarak tüketicilerin ihtiyacı olan paketi seçebilmeleri yönünde birçok seçim hakkı oluşturmuştur. Aylık veya günlük olarak ortalama ne kadar mesaj yazdığınızı belirleyerek size uygun olan mesaj paketine abone olabilirsiniz. Fazla ve gereksiz ödeme yapmamak adına abonelik işleminizi gerçekleştirmeden önce kısa bir analiz yapmanızı faydalı görmekteyiz.

Hazır Kart Süper SMS Paketi Aylık 11 TL

TAM 11.000 SMS ile Turkcell’de mesajlaşmak da konuşmak kadar ucuz!

Turkcell’lilerle 10.000 SMS ve Her Yöne 1.000 SMS Paketi için SUPER SMS yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Kampanyaya SMS, Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Online İşlemlerden de kayıt olabilirsiniz.
Turkcell mesaj hakkı nasıl yapılır
Turkcell Her Yöne 5000 SMS Kampanyası Nasıl Yapılır

http://www.bilginasil.com/turkcell-her-yone-5000-sms-kampanyasi-nasil-yapilir.html

sponsorlu bağlantılar

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler