Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell SMS engelleme kodu sayesinde artık cep telefonunuza mesaj gelmesini engelleyebilirsiniz. Turkcell mesaj engelleme nasıl yapılır ve Turkcell SMS yasaklama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız makalemizin devamından mesaj engelleme kodlarına ulaşabilir ve SMS almayı sonlandırabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Gelen mesajlar sosyal hayatınızın olumsuz etkilenmesine ve işlerinizin aksamasına neden oluyorsa ve bu yüzden hiç kimsenin tarafınıza mesaj göndermesini istemiyorsanız Turkcell mesaj engelleme kodları sayesinde mesaj alımını yasaklayabilirsiniz. İlgili kodları girdiğiniz zaman size herhangi biri mesaj atacak olursa gönderilen mesaj başarısız cevabını alacaktır.

Bazı kişiler sadece belirli numaraların mesaj atmalarını engellemek istediklerini dile getirmektedir. Henüz herhangi bir GSM şirketi numaraya özel engelleme geliştirmemiştir. Bu yüzden engelleme kodunu girmeniz durumunda tüm numaralar engellenecektir.
Turkcell mesaj engelleme

Turkcell SMS Alımı Engellenme Kodları

Aktif etmek için: *35*0000*16# (YES)

Deaktif etmek için: #35*0000*16# (YES)

Turkcell mesaj engelleme servisi ile alakalı aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Turkcell her yöne 5000 SMS nasıl iptal edilir bağlantısından mesaj paketlerinizi nasıl iptal edebileceğiniz hususunda da bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

3 Yorum Yapılmış.

 1. isimsiz diyor ki:

  5350342446 nolu telefonuma chatlane cinsel içerikli mesajların gelmesinin engellenmesini talep ediyorum ve bunun bir an önce aktifleşmesini istiyorum ,aksi bir durumda hattımı başka hatta değiştireceğim arz ederim.

  • admin diyor ki:

   Sayın takipçimiz bu işlemin gerçekleştirilmesi için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

 2. derya diyor ki:

  Rahatsiz eden hic tanimadigim bir numaradan sms almaktayim. engellemek istiyorum.Bu konu hakkinda biriminizden destege Ihtiyacim var biriminizde boyle bir alan yoksa ilave edilmesini Istiyorum yoksa hattinizi kullanmamayi dusunuyorum.Acil cevap bekliyorum tesekkurler.

14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc