Sponsorlu Bağlantılar

Her yöne 5000 SMS iptali hakkında bilgi isteyen Turkcell kullanıcıları Turkcell her yöne 5000 SMS nasıl iptal edilir sorusunu sormaya devam ediyor. Mesajlaşmayı seven kişilerin en çok sevdiği ve en çok kullandığı paketlerden birisi olan bu paket daha fazla avantaja sahip olan yeni paketlerin çıkmasıyla birlikte terk edilmeye başlanmış durumda. Sizlerde ilgili paketi sonlandırmak istiyorsanız Turkcell her yöne 5000 sms iptali hakkında makalemizden bilgi alabilirsiniz.

Birçok kişi ilgili mesajlaşma paketine üye olduktan sonra bir daha bu pakette aboneliğini sonlandıramayacağını düşünmektedir. İlgili mesajlaşma paketine üye olduktan sonra üyeliğinizi sonlandırmanız mümkündür.

Her yöne sms paketi iptali için ABONE IPTAL AYLIK yazıp 2222′ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Yetersiz TL bakiyesi nedeniyle paket yenilemesi yapılamayan durumlarda, paket satın almak için yükleme sonrasında AYLIK yazıp 2222′ye göndermek gerekmektedir.
Turkcell Her YöneElbette içinizde bu paket ile yeni tanışan kişiler vardır. İlgili paketin abonesi olmak istiyorsanız Turkcell her yöne 5000 sms nasıl yapılır bağlantısını kullanarak aboneliğin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler