Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell kalan dakika öğrenme işlemi artık göndereceğiniz SMS’ler ile kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Turkcell kalan dakika sorgulama işleminden yararlanmak isteyen kişilerin büyük bölümü Genç Tarife abonesi olduğundan sizlere özellikle bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell ailesinde çok sayıda konuşma paketi olduğundan dolayı her konuşma paketine özel kalan dakika öğrenme sorgulaması bulunmaktadır. Makalemize diğer kullanıcıların da denk gelme ihtimalleri olduğundan sizlere diğer sorgulamalar hakkında da bilgi vermeye devam edeceğiz.

Turkcell kullanıcısıysanız öncelikle numaranız Genç Tarife kaydı var mı yok mu onu öğrenelim. Telefonunuzun mesaj yazma bölümüne gelip numaranızı yazın ve 2010’a gönderin. Gelecek bilgilendirme mesajı ile bu tarifeye kaydınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
turkcell kalan dakika sorgulamaTurkcell Genç Tarife her yöne 2 saat paketi üyesiyseniz *123*58# karakterlerini tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz. Bu işlem için tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Paketi aşmamak adına bu sorgulamayı zaman zaman yapmanızda fayda var.

Turkcell içi 15 dakikası 50 kuruşa indirimli konuşabilme paketi üyesiyseniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Zaman içerisinde Turkcell ailesi yeni konuşma paketleri oluşturacak olursa sizlere bu paketler hakkında bilgi vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

15 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler