Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Blackberry internet paketi yapma ve BBM paketi nasıl yapılır soruları tüm Blackberry kullanıcılarının merak ettikleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda kişinin BBM paketi nasıl yapılır sorusunu sormuş olmasından dolayı sizlere Blackberry internet paketi nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğiz.

sponsorlu bağlantılar

Android sisteme sahip olan Blackberry cep telefonları özellikle internette rahat sörf yapmak isteyen kullanıcıların en çok tercih etmiş odluları markalar arasında yer almaktadır. Turkcell ailesi ile anlaşan Blackberry yetkilileri Türkiye’deki kullanıcılarının rahat internette gezinmesi adına çeşitli internet paketlerinin oluşturulmasına vesile olmuş durumda. Makalemizin devamından ilgili paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

* BlackBerry 100 MB Giriş Paketi üyelik için mesaj kısmına BB100MB yazın ve 2222’ye gönderin. Paketi iptal etmek içinse mesaj kısmına IPTAL BB100MB yazın ve 2222’ye gönderin.

* BlackBerry 1 GB Full Paket üyelik için mesaj kısmına BB1GB yazın ve 2222’ye gönderin. Paketi iptal etmek içinse mesaj kısmına IPTAL BB1GB yazın ve 2222’ye gönderin.

Turkcell ailesinin sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanabilmek adına müşteri hizmetlerini aramalısınız eğer buradan yanıt alamazsanız en yakın Turkcell satış noktasıyla görüşünüz. Turkcell Blackberry internet hakkında aklınıza takılanları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

2 Yorum Yapılmış.

  1. ayşe diyor ki:

    bu blackberry giriş paketini nasıl yapıyoruz

  2. melis diyor ki:

    Bbm paketini nasil iptal edebilirim

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc