Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell her yöne 1500 SMS ben yaptım aboneliği nasıl iptal edilir konusuyla alakalı bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Turkcell Ben Yaptım aboneliğiniz varsa ve mevcut olan bu aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız Ben Yaptım nasıl iptal edilir gelin bir göz atalım. Bu uygulama Turkcell ailesinin en ekonomik uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı iptal işlemini gerçekleştirmeden evvel bir kez daha düşünmenizde fayda var.

Telefonunuzun mesaj yaz bölümüne gelip IPTAL HY1500SMS,Turkcellilerle 7500SMS paketi için IPTAL BEN7500SMS, 500MB paketi için IPTAL BEN500MB yazıp 2222’ye göndererek istediğin ek paketi/paketleri iptal edebilirsiniz.

Turkcell SMS kampanyalarından birisi olan Ben Yaptım aboneliğinin iptal işlemi bunlardan ibarettir. Bu konuda aklınıza takılanları bilgi paylaşımı yapabilmek adına bizlerle paylaşabilirsiniz.
TurkcellBen yaptım 500 iptal etme işlemleri diğer ben yaptım uygulamaları için de geçerlidir. Turkcell ben yaptım hizmeti şu anda en çok talep gören hizmetler arasında yer almaktadır. Ben yaptım paketlerine yenileri eklenecek olursa ya da ilgili pakette köklü değişiklikler meydana gelecek olursa sizleri bu konuda aydınlatmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler