Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 19 TL Her Yöne 500 Dk Nasıl Yapılır? Turkcell ailesinin kullanıcılarına sunmuş olduğu her yöne 500 dakika kampanyası nasıl yapılır konulu makalemize hoş geldiniz. Kullanım bedeli sadece 19 TL olan her yöne 500 dakika paketinin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Turkcell 19 TL Her Yöne 500 Dakika Nasıl Yapılır?

• Kampanyaya birden fazla Turkcell hattı olup, bu hatlarından en az bir tanesini son 12 ay içinde diğer GSM operatörlerinden birine taşımış ve o hattı Turkcell’e geri taşımamış ve son 3 aylık ortalama harcaması 1 TL-15 TL arası olan,

• Son 3 ayda diğer GSM operatörlerini en fazla 1 dakika aramış ve son 3 aylık ortalama harcaması 1 TL-15 TL arası olan

• Bir önceki ay 8 dakika veya daha az arama yapmış ve son 3 aydaki aylık harcaması 0 TL-15 TL arası olan, bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.

Turkcell• Yukarıdaki şartları sağlayan abone grubu 90 günde bir belirlenir.

• EVET, yazıp ücretsiz olarak 7095’e mesaj gönderdiğinizde, hattınızdan 19 TL düşecek ve 30 gün boyunca yurt içinde her yöne konuşurken kullanabileceğiniz 500 dakikanız hattınıza tanımlanacaktır. 500 dakika görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurt içinde her yöne konuşurken geçerlidir, 60 saniyelik periyotlarla düşer; transfer edilemez, ödemeli arama ve konferans görüşmelerde geçerlidir.

Paket bakiyenizden kalanı ve son kullanım tarihini *123*121# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell 19 TL Her Yöne 500 Dk Nasıl Yapılır? Konusuyla alakalı aklınıza takılanları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

1 Yorum Yapılmış.

  1. zennure diyor ki:

    turcellilerde 500 dakika nasıl yapılır

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc