Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom dilekçe örneği özellikle telefon kapatma konusunda gereksinim duyulmasından dolayı Türk Telekom telefon kapatma dilekçesi örneği makalemize eklendi. Türk Telekom telefon iptal formu kurumlar tarafından veriliyor olsa da ilgili süreci hızlandırmak isteyen kişiler dilekçe yoluyla başvuru yapmayı tercih etmektedir.

Telefon iptal dilekçesi örneği genel hatlar ile hazırlanmıştır. Dilekçede yer alan bilgileri kendinize göre uyarlayarak bir dilekçe oluşturabilirsiniz. Türk Telekom hat iptali son zamanlarda büyük artış gösterdi. Bu durumun temel sebebi cep telefonlarının her alan girmeye devam etmesidir. Kullanıcıların büyük bölümü sabit hatları sadece internete bağlanmak için kullandıklarını belirtiyor. GSM şirketlerinin internet olanaklarını geliştirmesi durumunda sabit hatların tamamen ortadan kalması beklenilmektedir. Bu olayın da yakın zaman içerisinde gerçekleşebileceği aşikardır. Gelin artık kullanmadığınız sabit hattı kapatmak adına telefon iptal dilekçesi nasıl yazılıyormuş öğrenelim.

Türk Telekom Telefon İptal Dilekçesi

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜNE

Türk Telekom …………………. il Müdürlüğüne bağlı ………………………………… numaralı sabit telefon abonesiyim.Bu nolu aboneliğimi artık kullanmak istemiyorum ve bu teelefon hattımın kapatılmasını istemekteyim. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Tarih:
Ad/Soyad:
İmza:
Adres:
türk telekom telefon kapatma dilekçesiTelefon kapatma dilekçesi genel hatlarıyla bu şekildedir. Ekstra olarak iptalini istediğiniz hizmetler varsa bunları dilekçenize not düşerek almış olduğunuz hizmetlerin tamamını sonlandırabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler