Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom dilekçe örneği özellikle telefon kapatma konusunda gereksinim duyulmasından dolayı Türk Telekom telefon kapatma dilekçesi örneği makalemize eklendi. Türk Telekom telefon iptal formu kurumlar tarafından veriliyor olsa da ilgili süreci hızlandırmak isteyen kişiler dilekçe yoluyla başvuru yapmayı tercih etmektedir.

sponsorlu bağlantılar

Telefon iptal dilekçesi örneği genel hatlar ile hazırlanmıştır. Dilekçede yer alan bilgileri kendinize göre uyarlayarak bir dilekçe oluşturabilirsiniz. Türk Telekom hat iptali son zamanlarda büyük artış gösterdi. Bu durumun temel sebebi cep telefonlarının her alan girmeye devam etmesidir. Kullanıcıların büyük bölümü sabit hatları sadece internete bağlanmak için kullandıklarını belirtiyor. GSM şirketlerinin internet olanaklarını geliştirmesi durumunda sabit hatların tamamen ortadan kalması beklenilmektedir. Bu olayın da yakın zaman içerisinde gerçekleşebileceği aşikardır. Gelin artık kullanmadığınız sabit hattı kapatmak adına telefon iptal dilekçesi nasıl yazılıyormuş öğrenelim.

Türk Telekom Telefon İptal Dilekçesi

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜNE

Türk Telekom …………………. il Müdürlüğüne bağlı ………………………………… numaralı sabit telefon abonesiyim.Bu nolu aboneliğimi artık kullanmak istemiyorum ve bu teelefon hattımın kapatılmasını istemekteyim. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Tarih:
Ad/Soyad:
İmza:
Adres:
türk telekom telefon kapatma dilekçesiTelefon kapatma dilekçesi genel hatlarıyla bu şekildedir. Ekstra olarak iptalini istediğiniz hizmetler varsa bunları dilekçenize not düşerek almış olduğunuz hizmetlerin tamamını sonlandırabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

9 Yorum Yapılmış.

 1. Servet diyor ki:

  Yurt dışında yaşayan bir arkadaşımın üzerine kayıtlı olan telefonu halen bizler kullanmaktayız. kendisinin Türkiyeye gelmesi gibi bir şey mümkün değil. Biz mevcut hattı kapatıp ve iptal işlemini yaptıktan sonra başka bir numara almak istemekteyiz. Bunun için ne yapılması gerekiyor. Konu hakkında bilginiz varmı ?

 2. nurcan güzel diyor ki:

  zaten
  internet için kullanıyordum

 3. Satılmış Ertürk diyor ki:

  Degerli vatandaşlar sabit telefon hattınızı kapatmakla iş bitmiyor eger hattı tamamen iptal ettirmezseniz sabit hat ücreti işlemeye devam ediyor yıllar sonra icra gelince aklınız başınıza geliyor ama iş işten geçiyor telekom bu konuda dürüst davranmıyor uyanık olun birbirinizi uyarın neden telekomun sayfasında bu konu ile ilgili bir açıklama yok tefonu bağlatırken çok kolay birde iptal ettirin bakalım nasıl süründürüyorlar hile hurda ve desise ile kimse abat olmaz telekom dürüst ol senden kaçan hat iptal ettirenler belki dürüst bir kurum diye geri döner adın çıkacağına canın çıksın derler senin adın çıktı telekom canın çıksada kimsenin umurunda değil artık

 4. Serpil_19 diyor ki:

  Bende doğu hizmetindeyim ama memlekette aylık 12 lira kesiliyor.Dedemlerden kalma numara oldugu için onların hatırasına 12 yıldır ücret ödüyorum.Ne dondurduk ne kapattırdık.1 paket sigara parasına 1 aylık ücrette ödenir. ayda 12 lira için üzüldüğünüze değmez diğer harcamalarınıza baktınızda devede kulak kalıyor.

 5. barış koçak diyor ki:

  interneti ve telefon hattımı tamamen kapatmak için bulunduğum her hangi bi şehirde bu işlemi gerçekleştirebilir miyim ?

 6. Hakan Çelik diyor ki:

  Bu dilekçeyi Fax yada Maille gönderebiliyormuyuz yoksa direk İl Müdürlüğüne gitmemiz gerekli.

 7. yılmaz kuzu diyor ki:

  Türk telekom başıma bela olmuş durumda 2 aydır internetim olmamasına rağmen çatır çatır paramı aldılar. Şimdi kapatmak istiyorum dedim olmaz sözleşmeniz var diyorlar. Mahkemeye başvuracağım.

  • hüseyin akbaş diyor ki:

   arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum derhal notere git ve hattımı kapattırmak istememe rağmen kapatmadınız bundan sonra hiç bir borcu kabul etmiyorum şeklinde ihtarname gönder sesli sistemle kabul ettiysen bu geçersizdir altında imzan olmayan hiç bir anlaşma geçerli değildir

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc