Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom özel teşebbüslerden birisi haline geldiğinden dolayı çalışma saatleri ve mesai saatleri değişikliğe uğradı. Türk Telekom çalışma saatleri ve Türk Telekom mesai saatleri ilgili kuruma işi düşün kişiler ve burada işe başlamayı düşünen kişiler tarafından merak edilmektedir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda elde etmiş olduğumuz bilgileri takipçilerimiz tarafından sorulan bir soruyu referans alarak sizlerle paylaşacağız.

sponsorlu bağlantılar

Takipçi Sorusu: Türk Telekom personel alımı ilanlarından yararlandım ve işe alındım. Çevremdeki kişiler Türk Telekom özel bir işletme haline geldiğinden dolayı çalışma şartlarının kötüleştiğini ve çalışma saatlerinde aşırı derecede artışa gidildiğini dile getirmektedir. Bu söylenenlerden dolayı resmen hevesim kursağımda kalmış durumda. Bana çalışma ve mesai saatleri hakkında bilgi verirseniz gerçekten çok memnun olurum.
Türk Telekom mesai saatleri
Cevap: Sayın takipçimiz Türk Telekom şirketinin çalışmak adına seçilebilecek en iyi şirketlerden birisi olduğunu bilmenizi isteriz. Sabah saat 8’de iş başı yapılır ve akşam üstü 5 buçukta paydos edilir. Yani Türk Telekom memur çalışma saatlerine göre faaliyet gösteren bir kurumdur. Ayrıca cumartesi ve Pazar günleri de tüm personeller tatil yapmaktadır. İnsana insan gibi davranan hiyerarşik yapının sizleri mutlu edeceğine emin olabilirsiniz.

Türk Telekom mesai saatleri hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Türk telekom personel alımı bağlantısından ilgili kurumun işçi alımları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

3 Yorum Yapılmış.

  1. pelin diyor ki:

    İnsana insan gibi davranan hiyerarşik yapının sizleri mutlu edeceğine emin olabilirsiniz. demişsiniz allah iyiliğinizi versin cok güldük bu dediğiniz kurum içi gecerli sanırım siz son zamanlarda müşteri olarak telekomlara gittiniz mi ? allah düşürmesin inşaallah insana hayvan gibi davranan bir kurum diye değiştirmelisiniz bence tabi ki bu benim şahsi görüşüm bizim milletimizin ezilme fantazisi cok derindir :)

  2. nezih demirci diyor ki:

    adana seyhan ilçesinde ikamet etmekteyim 2013 model fiat florino aracımlan beraber iş imkanı istiyorum ilgilirseniz sevinirim

  3. hasan ali cimcim diyor ki:

    Türk telekom çalışma saatleri hakkında verdiğiniz bilgile riçin teşekkür ederim. Nasipse tanıdıklar vasıtasıyla Türk Telekoma gireceğim.

17 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc